Przedstawicielki Chucka jako najseksowniejsze kobiety telewizji

Wow – słowo, które wypowiadałem wiele razy oglądając Chucka. Sarah zwisająca na linie, Sarah pogrążona w romantycznym tańcu, Sarah w skąpym przebraniu – te obrazy rozpalały mój umysł do czerwoności, ale trzeba pamiętać, że poza ponętną panią Strahovski w serialu znajdują się jeszcze inne kobiety, których uroda warta jest komentarza. W tej kwestii ponownie nie zawiodło buddytv, które przygotowało dla nas ranking stu najpiękniejszych kobiet telewizji.

Ocenianie urody kobiet to czynność, w której z pewnością się odnajduję; nie sprawia mi to takiej trudności, jak przy komentowaniu rankingu buddytv dotyczącego męskiego wdzięku. Przedstawicielek Chucka pełną gębą mamy tylko dwie, co jest nieco zaskakujące, ale o tym wspomnę później. Możemy być jednak dumni, że mimo tak niewysokiej liczby kandydatek, zajmują one bardzo wysokie lokaty.


Teraz z pełnym zaangażowaniem możemy przejść do urody Lauren Cohan, czyli pani numer dwadzieścia sześć. Jest ona bohaterką sezonu czwartego, gdzie jako córka Alexei’a Volkoffa o imieniu Vivian, z czasem staje się prawą ręką potężnego gangstera. Lauren znana jest z wielu serialów – poza Chuckiem występowała w The Walking Dead, Supernatural czy The Vampire Diaries. Dysponuje ona oryginalną urodą, nietypową dla kobiet dwudziestego pierwszego wieku zmysłowością, no i – co dla wielu facetów najważniejsze – jej figura nie wymaga żadnych poprawek.


Skoro została wymieniona Lauren Cohan to uważam, że raczej dla nikogo zbyt wielką niespodzianką nie jest tożsamość drugiej piękności, która została wyróżniona na liście. Na miejscu ósmym porażająca swoim urokiem, seksapilem i zabójczym uśmiechem – Yvonne Strahovski. Obiekt westchnień wielu przedstawicieli płci męskiej, ideał kobiety – mierzy sto siedemdziesiąt sześć centymetrów wzrostu, a jej fantastyczna sylwetka jest efektem wielu lat ćwiczeń i wysokiej aktywności fizycznej. Żyje w szczęśliwym (do czasu aż Yvonne nie pozna wyżej podpisanego) związku ze swoim partnerem Timothy’m Lodenem. W Chucku gra ona partnerkę głównego bohatera – Sarę Walker, wyszkoloną do bycia idealnym szpiegiem, niewyszkoloną do okazywania uczuć. Wraz z Bartowskim tworzą zgraną parę zarówno w życiu prywatnym, jak i szpiegowskim. Głębia Walker i stopniowe odkrywanie jej przeszłości w połączeniu z tak niesamowitą aktorką, która obsadza tą rolę, dały nam jedną z najlepiej odegranych kobiecych charakterów (to moje zdanie) w historii serialów.

Zaskakuje brak Sary Lancaster, czyli serialowej Ellie. Jeżeli zestawi się ją z innymi kobietami, które są na tej liście, ba, niektóre nawet zajmują pozycje w pierwszej dwudziestce, to bez wstydu można by ją tutaj umiejscowić. Z ciekawostek – miejsce dziewięćdziesiąte zajmuje Rachel Bilson, która w Chucku zagrała Lou, chwilowy love-interest naszego nerda, zaś miejsce trzydzieste ósme okupuje Summer Glau, wcielająca się w Gretę. Ciekawi Was, kto zajmuje pierwszą lokatę, kto według buddytv zasłużył na miano najpiękniejszej kobiety telewizji? Stana Katic z serialu Castle, który zaprzyjaźnił się na forum z naszym Chuckiem. Czy Waszym zdaniem pierwsza pozycja jest jej przeznaczona?

 

źródło – buddytv

Komentarze (14)

 1. Wg mnie Stana i Yvonne powinny mieć pierwsze miejsce ex aequo.

 2. no nie wiem, nie wiem… Stana to jest Stana… jest piękną kobietą, i bez wątpliwości mogę to również powiedzieć o Yvonne.. miałabym problem ze zrobieniem własnej listy. No Stana pierwsze miejsce, a Yvonne drugie, ale naprawdę dziwi mnie brak Lancaster w tym zestawieniu.. Zgodzę się z redaktorem, że umieściłabym ją w tej pierwszej dwudziestce.

 3. Gitarzystka napisał:

  Fajnie, że Ivonne jest w pierwszej 10. To naprawdę jej się należy, tylko kiepskie zdjęcie wybrali. W sumie cieszę się, że Stana ma I miejsce, ale myślę, że Ivonne powinna być tuż za nią(2,3, ew.4 miejsce). Ellie nigdy mnie jakoś urodą szczególnie nie zachwycała, ale w całej setce mogłaby się znaleźć.

 4. CR7lupiq napisał:

  Wszystkie panie są śliczne i godne uwagi… Nic dziwnego że Yvonne dostała 8 miejsce … W końcu jest pochodzenia polką a polki są najpiękniejsze na świecie :)

 5. fanka chucka napisał:

  KOCHAM YVONNE STRAHOVSKI :)

 6. Yvonne na 1 miejscu… za Staną nawet bym się nie obejrzał na ulicy:P

 7. Arachnor napisał:

  Cholera popatrzyłem właśnie na tę Stan bo wcześniej o niej nie słyszałem i jeśli ona ma pierwsze miejsce to coś tu dla mnie śmierdzi. Znam o wiele więcej piękniejszych aktorek w tym Iwonę i tę co grała… no jak jej tam, tę rudą przyjaciółkę Sary co się z Morganem przespała 😛
  Zresztą córka Caseya też jest bardzo atrakcyjna 😀 NO jednym słowem ta Stan kompletnie nie jest w moim guście.

 8. NielubieCastle napisał:

  Stana jest brzydka

  Ellie hot
  Alex hot
  Yvonne hot ale tylko pół nago
  ta z 5×05 hot plecy
  Mary Bartowski hot milf

 9. Chuck (nie norries) napisał:

  Dla mnie i tak najpiękniejsza zawsze będzie Yvonne ;P

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *