Rewatch – Chuck 3×05

Dzisiaj w ramach przerwy, NBC wyemituje 5 odcinek z trzeciego sezonu – Chuck Versus First Class. Zapraszamy wszystkich na forum, bowiem nad shoutboksem znajdziecie ten odcinek do obejrzenia online z napisami lub z lektorem. Po obejrzeniu, w tym temacie możecie go ocenić w skali 1-10 oraz napisać komentarz. Dodatkowo, w rozwinięciu notka prasowa i trailer.

Daniel Shaw przydziela Chuckowi pierwsze samodzielne zadanie. Mężczyzna zostaje wysłany do Paryża, co jednak nie podoba się Sarze i Casey. W samolocie Chuck poznaje poznaje piękną Hannę, zwraca też uwagę na innego pasażera – Hugona Panzera. Wkrótce okazuje się, że dla Chucka ten lot będzie bardzo niebezpieczny. Tymczasem Casey pomaga Morganowi w jego starciach z Jeffem i Lesterem.

, , ,

Komentarze (13)

 1. Contador napisał:

  A dlaczego akurat ten odcinek wyemitują? Ktoś wie? Czy to bedzie mialo cos wspolnego z odcinkiem który pokaża za tydzien np. jakaś postać z 3×05 wróci w odcinku 4×20

  • Nie wiadomo, wg mnie tak sobie wybrali, żeby przypomnieć 1st solową misję Chucka.

  • PanCartoon napisał:

   Prawdopodobnie dlatego, że 96% z fanów, którzy oglądają Chucka ściągną ten odcinek z internetu i przyczynią się tym samym do niepowstania 5 sezonu Chucka. Myślę też, że w ten sposób nie zarobią nic $ i nie liczy się to, że Chuck ma 100 mln fanów, a pewnie i 14500 mld! Pozdrawiam.

  • PanCartoon napisał:

   jutro za garażami o 16!! zobaczymy czy jesteś taki mocny internetowy napinaczu 😉 Dobrze, EOT, nie ma co zaśmiecać komentarzy :) jak coś to pewu :)

 2. Contador napisał:

  17 bo o 16 nie dam rady pod trzepakiem 😉 nie bardzo rozumiem slowo napinacz:( napinacz to ten co podjudza tłum, atmosfere czy ten co sie przechwala przedwcześnie? no ale przyznam sie do błędu jednego- lania nie bedzie za 2 tygodnie tylko już zapowiada sie w ten weekend:)

  • PanCartoon napisał:

   1. nie było Cię o 16
   2. http://lmgtfy.com/?q=internetowy+napinacz
   3. Twoje wjazdy klubowe na każdym kroku również nudzą, więc daruj sobie, bo ani one nie są śmieszne, ani nie są na odpowiedni poziomie.

   • Contador napisał:

    1. Nie napisałeś pod ktorymi garazami
    2. Dzieki za wytłumaczenie człowiek całe zycie sie uczy i nie moze nauczyc
    3. Nude i poziom dostosowałem do gry Realu wiec chyba już przywykłes.

    Pozdrawiam Cie bardzo serdecznie :) nie odpisuj juz bo twoje i moje wypowiedzi nic nie wnosza do tematu (i zanim napisesz ze ja zacząłem to popatrz kto pierwszy odpowiedział nie na temat)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *