Scott Krinsky o Jeffsterze i przemianie Jeffa

Scott Krinsky przed premierą kolejnego filmu z cyklu Zmierzch, udzielił krótkiego wywiadu, w którym wspomina m.in. o Jeffsterze oraz metamorfozie Jeffrey’a – postaci, którą odgrywa. Całość przeczytacie w rozwinięciu.

 

 

 

Na pytanie, co Scott robi na premierze Zmierzchu, aktor odpowiedział, że „jest wielkim fanem serii i widział wszystkie filmy”. Ciągnąc rozmowę, Krinsky opowiadał o przemianie swojej postaci. „Niedawno Jeff został ‚uleczony’, nie mogę jednak zdradzić, czy to będzie trwało wiecznie. Tak czy siak, było to dla mnie bardzo zabawne. W końcu jest świadomy otaczającego mnie świata.” 

Jeff i Lester już sporo przeszli w początkowych epizodach sezonu, jednak to jeszcze nie wszystko. „Jeff i Lester jeszcze namieszają w tym sezonie, gdyż łączą oni wszystkie wątki. To była dla mnie świetna zabawa robić trochę inne rzeczy niż zwykle.”

Krinsky złożył też ukłon w stronę fanów Chucka, dziękując im za wsparcie i pięć wspólnie spędzonych sezonów. „Niedawno odbył się Chuckfest, poznaliśmy wtedy mnóstwo fanów z całego świata, którzy przybyli do Los Angeles. Mam nadzieję, że to kiedyś da nadzieję innemu serialowi potrzebującemu wsparcia fanów. Wezmą przykład z fanów Chucka.”

 

źródło – blog.zap2it.com

, , ,

Komentarze (1)

  1. Miss Beckett napisał:

    Ooooooh Jeff…. ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *