Spoilerów od Ausiello ciąg dalszy

Czy istnieje jeszcze szansa na kolejne epizody? Co dalej z ukochanym Buy More? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie oczywiście w rozwinięciu.

 

 

 

 

Tego lata zaczęłam oglądać Chucka i muszę przyznać, że go pokochałam, dlatego bardzo mi przykro, że to już ostatni sezon. Na dodatek  przewidzianych jest tylko 13 epizodów. Czy istnieje jakakolwiek szansa na kilka odcinków więcej?

Powiem tak: 9 dodatkowych odcinków sprawiłoby, że serial osiągnąłby łączną liczbę 100 odcinków – próg niezbędny do syndykacji. Z drugiej jednak strony, dyrektor NBC, Robert Greenblatt powiedział mi w poniedziałek, że raczej do tego nie dojdzie. “Te 13 odcinków to już raczej pewniak.” – powiedział. “Tworząc ten sezon zmierzamy ku końcowi serialu.”

 

Jak w tym sezonie zmieni się Buy More

Chuck jest teraz jego właścicielem, więc „gdy na szpiegowskim rynku nastąpi posucha, Buy More może być jedynym źródłem utrzymania całej spółki.” – wyjaśnia Chris Fedak. „Ważnym jest, aby z Buy More dobrze się działo, więc Chuck będzie starał znaleźć sposób na to, aby zamienić ten zwykły sklep w świetnie prosperujący interes.” Jego pierwszym celem będzie stworzenie świetnej kampanii reklamowej. „Nową twarzą Buy More zostanie Kapitan Świetny.” – mówi Fedak. „Jest on bowiem najlepszym sprzedawcą jakiego zna Chuck.” Devon na pewno poradzi sobie w sklepie lepiej niż ta banda specjalistów. Ponadto, Fedak zdradza, że „zobaczymy oryginalną reklamę Buy More z 1981, w której wystąpił Big Mike.”

 

źródło: tvline.com 

, , , , ,

Komentarze (1)

  1. Feuforce napisał:

    Kapitan Świetny twarzą Buy More? Będzie draka ;D

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *