Spoilery – Chuck vs. Agent X

W rozwinięciu znajdują się kolejne spoilery dotyczące najbliższego odcinka Chucka, a raczej wieczorów: kawalerskiego i panieńskiego.

Jeśli myślałeś, że opowieść Ryana McPartlina o wieczorze kawalerskim Chucka brzmi zabawnie, musisz wiedzieć, że najlepsze zostawiliśmy na koniec. Tam, gdzie jest wieczór kawalerski musi być też jego żeński odpowiednik, prawda? I tak jak można było się tego spodziewać, w następnym odcinku serialu ujrzymy imprezy zarówno Chucka jaki i Sary. I ani jedna z nich nie pójdzie zgodnie z planem!

„Z tego co wiedziałem, było kilka nieodpowiednich ujęć sceny ze strpitizerami, nie chcę mówić za Yvonne, ale wydaję mi się, że jeden z nich ocierał się o jej policzek nieodpowiednią częścią ciała.” – szybko zaznaczył McPartlin.

Nie brzmi to jak część planu Ellie. Ale zarówno Sarah Lancaster jak i Yvonne Strahovski potwierdziły, że należy spodziewać się dzikich wieczornych zabaw.

„Siedziałam na krześle, więc moja głowa była na wysokości ich genitaliów. To było przerażające!” – śmieje się Strahovski. „Zatkało mnie, wyznaczyłam dziesięcio calową granicę, której w szczególności jeden facet nie zamierzał przestrzegać. Był bardzo blisko mojego ramienia, widocznie czuł potrzebę kontaktu.”

„Yvonne nie była zadowolona z tego, że wokół niej kręcą się striptizerzy.” – dodała Lancaster. „To nie jest raczej jedno z naszych zainteresowań, byliśmy wstrząśnięci… A ja, jako dobra koleżanka, zaczęłam płakać ze śmiechu.”

„Nie miałam w tym dniu żadnego wsparcia!” – powiedziała dobitnie Yvonne o tych, którzy się z niej wokół śmiali.

„Sarah chroniła świat przez ostatnie 10 lat, więc Ellie zaprosiła na imprezę sporo swoich przyjaciół-lekarzy.” – wyjaśnia Lancaster. Drużyna Kotek (C.A.T. Squad) nie będzie uczestniczyć w wieczorze panieńskim, ale bądźcie gotowi, ponieważ Kotki mogą wrócić jeszcze przed ceremonią ślubną!

Co do wieczoru kawalerskiego, „Casey będzie miał przy sobie broń, jak zwykle. Będą ćwiczenia na strzelnicy.” – powiedział Adam Baldwin.

„Będziemy strugać włócznie.” – dodaje Joshua Gomez („Będzie trochę ostrzenia.” – potwierdza Baldwin). „Standardowy wieczór kawalerski.”

Chwila – struganie? Strzelnica? Wydaje się, że zamiast do Las Vegas, chłopaki pojadą na kemping, który pewnie nie skończy się dobrze.

„Tak czy inaczej, nic w Chucku nie pójdzie po myśli – nawet wieczór kawalerski, ponieważ kilku złych gości będzie chciało zabrać laptopa (tego z Intersektem), który przypadkiem znalazł się w mojej torbie.” – mówi Ryan McPartlin.

To może wyjaśniać powrót Raya Wise’a, prawnika Volkoffa.

O jednej sprawie nikt z obsady nie chciał rozmawiać, mianowicie o tytułowym Agencie X, którego sprawa ma mieć wielkie znaczenie. Wygląda na to, że Ellie i Chuck przestaną sobie nawzajem kłamać o Intersekcie i może (tylko może) dowiemy się, kim jest tajemniczy Agent X.

 

źródła – examiner.com, blog.zap2it.com

 

, , ,

Komentarze (6)

  1. Biedna Yvonne :) Wszyscy się z niej śmiali xD Czekam na filmik z planu tego odcinka!

  2. Yvonnefan and Zacharyfan napisał:

    KOCHAM KOICHAM :*:*

  3. lupiq napisał:

    Hehe będzie śmiesznie szkoda tylko że napisy dopiero na drugi bądź trzeci dzień będą jak nie później :(

  4. kodzak napisał:

    Nie mogę się doczekać jutra…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *