Strahovski i Levi o tym, co nas czeka w Chucku

Yvonne Strahovski i Zachary Levi opowiadają o wieczorach: panieńskim i kawalerskim. To (a nawet trochę więcej), znajdziecie w rozwinięciu.

Wieść o tym, że ślub Sary i Chucka nie pójdzie gładko, nie powinna fanów Chucka dziwić. Pewnie spodziewają się też zwrotów akcji we wszystkich możliwych odcinkach prowadzących do tego wielkiego dnia.

„Na wieczorze panieńskim będzie wiele zabawy.” – powiedziała nieco sarkastycznie Yvonne. „Sarah nie ma przyjaciół, a jej druhny wykonują aktualnie misje, więc są niedostępne. Z tego powodu, Ellie organizuje uroczą sytuację.” Mówiąc „sytuację” ma na myśli gorący występ grupy striptizerów, coś w rodzaju Thunder From Down Under, jednak z lokalnym smaczkiem. „Węże z Toluca Lake, tak się nazywają.” – dodaje Strahovski, śmiejąc się.

W tym samy czasie, Chuck wraz ze swoimi koleżkami udaje się do Las Vegas, a całą akcją wcale nie dowodzi Morgan.  Joshua Gomez, który wciela się w rolę Grimesa, dodaje – „Zabieramy się do Świetnego, a on nas do Vegas. To, co będzie się działo, to totalne wariactwo.”. „Kawały!” – wtrąca Zachary Levi, po czym dodaje, że będzie to skrzyżowanie Kac Vegas z Wyzwoleniem. „Szpiegostwo zawsze przeszkadza w prywatnym życiu.”

Kiedy trzy gwiazdy Chucka cieszyły się największą popularnością podczas imprezy NBC Summer Press Day 2011, wszyscy wiedzieli, że to może być ich ostatni sezon. „Zawsze musimy liczyć się z tym, że każdy kolejny sezon może być tym ostatnim.” – mówi Strahovski o finale trafnie zatytułowanym Chuck vs. the Cliffhanger. „Mamy do czynienia z finałem, czyli zakończeniem, ale także i początkiem, na wypadek powstania kolejnego sezonu. Nigdy nic nie wiadomo.”

Fani niedawno wypytywali Leviego o to, co mogą zrobić, by pomóc zapewnić Chuckowi piąty sezon. „To byli wspaniali ludzie rozmawiający o tym, jak bardzo kochają ten serial i zastanawiający się, co mogą zrobić, by go ocalić. A ja nie wiem.” – mówi. „Nie mogę się doczekać, by zobaczyć, co wymyślą w tym roku, bo to nie tylko pasjonaci, ale i naprawdę bystrzy ludzie. Kampania Subway była jedną z najsprytniejszych akcji tego typu, jaką w życiu widziałem. Ciekawie będzie zobaczyć, co tym razem zrobią. A jeśli wszystko zawiedzie, Levi ma już opracowany plan na kampanię, lub nawet dalsza karierę: „Dołączę do grupy Węży z Toluca Lake.” – zażartował. Jego fanki pewnie nie mają nic przeciwko.

 

źródło – tvguide.com

, , ,

Komentarze (2)

  1. I am A spy napisał:

    „…Levi ma już opracowany plan na kampanię, lub nawet dalsza karierę: „Dołączę do grupy Węży z Toluca Lake.” – zażartował. Jego fanki pewnie nie mają nic przeciwko.”

    ja na pewno nie mam nic przeciwko! 😀

  2. Yvonnefan and Zacharyfan napisał:

    W realu także Zachary i Yvonne powinni być parą. Bardzo pasują do siebie ;);)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *