Three Pop Stars, One Song + krótka wypowiedź Yvonne

Gwiazda Chucka, Yvonne Strahovski (Sarah Walker) zagrała w filmiku CollegeHumor.com, parodiującym gwiazdy współczesnej muzyki pop. Filmik juz widzieliście, jednak możliwe, że komentarza Yvonne jeszcze nie. Jedno i drugie prezentujemy w rozwinięciu.

 

Ci z CollegeHumor przyszli do mnie i powiedzieli ‘Chcemy coś z tobą zrobić’, a ja się zgodziłam,” powiedziała Strahovski grupce reporterów. „Zasugerowali mi pewne piosenki pop, a ja spytałam ‘Dlaczego nie Kate Perry, Lady Gaga i Ke$ha?’ Naprawdę chciałam sparodiować te trzy osoby. Oni wtedy coś napisali. Przeczytałam ten tekst i zdałam sobie sprawę, że zabawnie byłoby na końcu umieścić Biebera. Powiedziałam, abyśmy dołożyli do tego filmu Biebera, a oni wpadli na pomysł zakończenia. Potem, w dniu nagrywania, plan był gotowy, a ja zostałam poddana choreografii. Oglądałam sporo teledysków, więc poznałam ruchy. Kocham się wygłupiać, a nie mam do tego okazji na planie Chucka, więc stwierdziłam: ‘Czemu nie mam się zabawić?’”

Taniec Yvonne i podrobienie Biebera nie były jej jedynym wkładem. Przyznała, że wymioty były jej pomysłem. „Tak, to był mój pomysł, wykorzystaliśmy do tego zupki błyskawiczne.” Dodała też, że śmiesze okulary Gagi, były właściwie jej własną parą.

Co ją zaskoczyło? Kostium.

Byłam zaskoczona tym, jak babeczki się trzymają,” – przyznała Strahovski. „Jedna z nich trochę opadała, ale udało mi się ją zatrzymać.”

Filmik możecie zobaczyć ponownie poniżej. Klip pochodzi ze strony www.collegehumor.com.

 

źródła – givememyremote.com, tvguide.com, collegehumor.com

, , , , , , , ,

Komentarze (2)

  1. DKX napisał:

    Chmm… Tak… Bardzo śmieszne…
    Zwłaszcza wymioty…
    :/

  2. wotek napisał:

    hahaha tam był biber na końcu, a nie to tylko yvone przebrała się za bibera ale prawie różnicy niema 😛

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *