TV Line o Zacharym Levi i serialu Chuck

TV LINE zamieścił na swoim portalu krótki artykuł o serialu „Chuck”. Jesteście ciekawi co Zachary powiedział o Jeffsterze, ślubie Sarah i Chucka? przeczytajcie to co przygotował nam Tv Line.

Piosenkarz? Nie. Wiele widzów serialu Chuck zostało mile zaskoczonych, kiedy mogli nadstawić ucha, gdy Zachary Levi występował z Mandy Moore w piosence z „Tangled”, która była nominowana w tegorocznej ceremonii wręczenia Oskarów.  Tylko nie oczekujcie, że Agent Bartowski – z Intersektem czy bez niego – rozpocznie karierę muzyczną. „Nie, myślę, że w Chucku muzyką dobrze zaopiekuje się Jeffster, „ – powiedział Levi dla TVLine dementując sugestię. „Ich kołysanki są bardzo dobre”. Jeśli chodzi o to, co czeka nas w komedii NBC, Levi zachowuje ciekawostki jak rzeczy bardzo tajne, ale powtórzył to, co nam powiedział w styczniu, że „jesteśmy na etapie ślubu i to jeszcze przed końcem sezonu – pod warunkiem, że Sarah i Ellie mają wszystko na boku zaplanowane, że jest.” Chuck nie jest zaangażowany w to , więc myślę że to będzie bardzo dobre” śmiał się Levi.

Dodam jeszcze, że na tym samym portalu zrobiono bitwę „Chuck” Vs. „Human Target” z zapytaniem „Którą kontynuację  z tych dwóch seriali chcielibyście zobaczyć w następnym sezonie?

Chuck wygrał w ilości procentowej 81,57% do 18,43% Human Target. Tak, więc drodzy fani, coraz bardziej wzrastają szanse na 5 sezon. Bo pamiętajmy, że głos widza jest najważniejszy, i to kolejne głosowanie, w którym „Chuck” wygrywa.

Komentarze (5)

 1. Contador napisał:

  „Bo pamiętajmy, że głos widza jest najważniejszy, i to kolejne głosowanie, w którym „Chuck” wygrywa”
  a mi to sie wydaje że głoś kasy jest najważniejszy a nie ludu

 2. Miss.Invisible napisał:

  A mi sie wydaje, ze jesli serial wygrywa rankingi jest to znakiem ze serial jest lubiany i ludzie chca dalej ogladac.

 3. bosky napisał:

  a jak ogladaja dalej, to wpada kasa za reklamy. i biznes sie kreci

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *