Wiecej o roli Yvonne Strahovski w filmie My Mother’s Curse

Zdobyliśmy scenariusz do nowego filmu Yvonne, My Mother’s Curse i dowiedzieliśmy się czegoś więcej na temat jej roli. Film przedstawia matkę (Barbara Streisand w roli Joyce) i jej syna (Seth Rogan w roli Andyego). Yvonne jest odtwórczynią roli Jessici, szkolnej miłości Andyego, którą spotyka podczas wycieczki, kiedy jego auto psuje się w Nashville.
Andy i Jessica umawiali się kiedy byli w szkole średniej,  jednak kiedy Andy upadł na jedno kolano i oświadczył się jej w wieku 18 lat, odmówiła mu, gdyż byli zbyt młodzi.
Później, Andy udał się na studia do Kalifornii i nigdy więcej nie kontaktował się z Jessicą. Osiem lat po ich rozstaniu, Jessica wyszła za mąż i żyła w Nashville, miała jedno dziecko i spodziewała się kolejnego. Jej mąż, Rob, był bardzo podobny do Andyego i wkrótce stało się oczywistym, że wiek był jedynym powodem, dla którego nie poślubiła Andyego.

Rola Yvonne jest krótka, ale kluczowa. Jest również szansą wykazania swojego południowego akcentu, a być może jest tak dobry jak w New Jersey.
Jest to też świetna okazja, szczególnie dla fanów Chucka, którzy chcieli zobaczyć Sarę w ciąży.
My Mother’s Curse jest obecnie w realizacji z przewidywaną datą ukazania się 30 marca 2012.

źródło: yvonnestrahovski.net

, ,

Komentarze (3)

  1. Agent_47 napisał:

    Fajnie byłoby gdyby zagrała główną rolę w jakiejś superprodukcji

  2. fbastek napisał:

    na razie musi się w jakiś sposób pokazać, a od krótkich ról trzeba zacząć.. :)

  3. naciołek napisał:

    Barbra Straistand… uuuu uuuu uuuu 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *