Yvonne Strahovski o odcinku 4×21 – Chuck vs. The Wedding Planner

Yvonne zdradza nam kilka faktów o odcinku 4×21. Wszystkiego dowiecie się w rozwinięciu.

Nie można oszukać oszusta. A przynajmniej Sarah postanowi to udowodnić w kolejnym odcinku Chucka, gdy po tym, jak zostanie oszukana, poprosi o pomoc swojego ojca (gościnnie Gary Cole). „Jej ojciec jest oszustem, a ona jest tym faktem całkowicie upokorzona.” – przyznaje Strahovski. Obcując ze swoim ojcem i Chuckiem, Sarah odkryła w sobie nową osobowość po tym, jak postawiła Chucka na pierwszym miejscu w swoim życiu.

„Chuck i Sarah robią wszystko, aby odnaleźć osobę, która ich oszukała, więc moja postać będzie udawać kogoś innego, co wymagało ode mnie użycia nowego akcentu. Nigdy tego nie robiłam i miałam z tym wiele zabawy. Takiej Sary jeszcze nie widzieliście!” – mówi aktorka, która dotychczas tylko raz użyła swojego naturalnego, australijskiego akcentu.

Wielu fanów tej szpiegowskiej komedii zastanawia się, czy Casey wznowi swój związek z matką Alex – Kathleen. Adam Baldwin uważa, że taki wątek (jeśli powstanie) nie powinien być pokazywany w telewizji o tak wczesnej porze. „Miłość Caseya o ósmej wieczorem? Nie.” – wyśmiewa ten pomysł aktor. „Powinna być to 22.00.”

„Myślę, że w czwartym sezonie, Sarah ściągnie swoją ochronną powłokę, nie będzie już taka sztywna – ona nie jest i nigdy nie była pozbawiona emocji, musiała po prostu te emocje ukryć, ale teraz jest z tym już trochę lepiej, więc czuję, że powinniśmy dalej iść tą drogą. Mamy jeszcze więcej śmiesznych zdarzeń, a teraz, gdy Chuck staje się super szpiegiem, nasz serial upodabnia się nieco do Pan i Pani Smith.”

 

źródła – examiner.com, tvline.com

 

, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *