Zapowiedź polskiego wydania DVD Chucka s.3

Chuck powraca i jest tym samym Chuckiem, którego znasz: gapowatym pracownikiem Nerd Herd, beznadziejnie zauroczonym przez seksowną agentkę Sarę. Ale jest też Chuckiem, jakiego nie znałeś: mistrzem sztuk walki, którego mózg uzbrojono w nowy Intersect 2.0. 3 sezon to 19 przepełnionych akcją i humorem odcinków.

Na DVD już od 4 marca!

Więcej informacji tutaj lub w rozwinięciu + filmik z zapowiedzią. Zapraszamy!

Morgan: Chuck, wiem, czym jest piąte koło. Wiem, że to ja. Daj mi szansę, stary. Pozwól mi raz być szóstym kołem. Albo mogę być jakąkolwiek inną, parzystą liczbą!

W tym sezonie nikt nie będzie piątym kołem u wozu! Zachary Levi („Babski oddział”, „Prawie doskonali”, „Chłopak pilnie poszukiwany”) i przyjaciele – Joshua Gomez („Dziewczyny z drużyny 2”), Sarah Lancaster („Złap mnie jeśli potrafisz”), Adam Baldwin („Dzień niepodległości”, „Patriota”) oraz Yvonne Strahovski („Droga donikąd”) – powracają w swoich najlepszych rolach!

Producent kultowego „Życia na fali” i jeszcze popularniejszej „Plotkary”, Josh Schwartz oraz Chirs Fedak stworzyli dalszy ciąg opowieści o Odludku-Informatyku, którego niesamowity umysł okazuje się jedyną kopią rządowego komputera ze ściśle tajnymi danymi.


Intersect II, nowy komputer do przechowywania super tajnych danych, został już uruchomiony. Chuck stał się niepotrzebny. Posiada jednak zbyt dużo informacji, by zwyczajnie odejść. Bartowski decyduje się więc zostać PRAWDZIWYM szpiegiem. A PRAWDZIWY szpieg potrafi kontrolować swoje emocje, nawet jeśli oznacza to zapomnienie o ukochanej kobiecie. Jak daleko posunie się Chuck?

Współpraca po zerwaniu może wydawać się niemożliwa, Chuck i Sarah radzą sobie doskonale! Myśli Bartowskiego zaprząta teraz piękna Hannah, poznana na pokładzie samolotu do Paryża. I choć uparcie wzbrania się przed wciągnięciem jej do Organizacji, z chęcią gotuje dla niej obiad. Ale przyjaciele lepiej wiedzą, co jest najlepsze dla Chucka. Dlatego decydują się pomóc mu w odzyskaniu Sary! Z jakim efektem…? Nic tak nie zbliża jak wspólna podróż (niekoniecznie do Zurichu) i walka w pociągu z hiszpańskimi szpiegami i Tajnymi Agentami Interpolu. Czy szef Casey i nowy-szpieg-Morgan zdążą na czas i zdołają wesprzeć duet w starciu…? Tymczasem siostra Chucka, Ellie, planuje wymarzony ślub. Na ceremonię przybywa Ojciec-Marnotrawny, Stephen Bartowski… Smutne wspomnienia z dzieciństwa Chucka i Ellie odżywają, a tajemnice ojca wychodzą na jaw. Czy to możliwe, że Chuck nie jest pierwszym Bartowskim związanym z Organizacją?!

Morgan zostaje menedżerem w Buy More i decyduje o zamknięciu klubu dla pracowników. Nie podoba się to Lesterowi, który rozpoczyna rebelię przeciwko nowemu kierownikowi! Morgan jednak szybko się nudzi i prosi Chucka by wytrenował go na szpiega. Wyobrażacie sobie to? Skutki będą opłakane…

W tym sezonie trzeba także wyrwać z więzienia i oczyścić imię byłego narzeczonego Casey oraz pokonać samozwańczych dyktatorów z Costa Gravas i… zabić dyrektora Organizacji. I zmierzyć się         z zatrudnionym przez Organizację psychiatrą. Bo Chuck ma prorocze sny. Pytanie brzmi: czy warto się takiego daru pozbywać?

O PRODUKCJI

Josh Schwartz i Chris Fedak, znajomi jeszcze z czasów studenckich, powracają z trzecim sezonem swojego wspólnego przedsięwzięcia. Pomysł na „Chucka” narodził się, gdy obaj jeszcze studiowali na Uniwersytecie Południowej Kalifornii.  Do projektu powrócono dopiero po latach, kiedy Schwartz święcił już sukcesy w branży (po produkcji „Życia na fali”). Pierwsze odcinki „Chucka” zostały wyprodukowane we współpracy z Josephem McGinty Nicholsem, zanim jeszcze stacja NBC zainteresowała się kupnem formatu. Dopiero w maju 2007 roku stacja zamówiła 13 odcinków serialu. I choć w październiku zmieniono zamówienie do 22, finalnie (ze względu na Strajk Amerykańskich Scenarzystów) wyemitowano tylko pierwotnie zamówione 13.

W głównych rolach obsadzono mało znanych, młodych aktorów – główną rolę otrzymał Zachary Levi, a partnerowali mu Joshua Gomez, Sarah Lancaster oraz Yvonne Strahovski. Wyjątkiem wśród tych początkujących aktorów był Adam Baldwin („Dzień niepodległości”, „Patriota”, „To skomplikowane”).

Pierwszy odcinek wyemitowano 24 września 2007 roku na antenie stacji NBC. Zarówno obsada jak i specyficzny humor bohaterów od początku zdobyły uznanie widzów (ponad 8,5 miliona osób oglądało pierwszy sezon) oraz krytyki. Magazyn Rolling Stone określił serial mianem najlepszego z jesiennych debitów, a Maureen Ryan krytyk z The Chicago Tribune’s pisała:

Poziom uwagi zwróconej na inne rzeczy – emocje, napięcie, fabułę, postacie – w tym momencie Chuck kończy będąc jedną z najlepszych telewizyjnych przyjemności.

MIEJ SERCE, URATUJ CHUCKA

2 sezon przygód Komputerowego-Dziwaka-Pilnującego-Bezpieczeństwa-Narodowego emitowany był od maja 2008 roku do kwietnia 2009. Serial cieszył się stałym poziomem zainteresowania, jednak przegrywał w starciu z konkurencyjnym „Housem” (FOX) czy „Jak poznałem waszą matkę” (CBS). Produkcja kolejnych sezonów stanęła pod znakiem zapytania. Jednak fani serialu nie zamierzali odpuszczać. Na Fecebooku, Twitterze i innych stronach internetowych ruszyła gigantyczna kampania, do której udało się wciągnąć krytyków z branżowych pism (m.in. wspomnianą Maureen Ryan z „The Chicago Tribune”). Ruszyła także akcja „Miej serce, Uratuj Chucka”, w ramach której fani wpłacali pieniądze na American Heart Association (w wolnym tłumaczeniu Amerykański Związek Kardiologiczny). Kampanię zakończył otwarty list do zarządu stacji. W maju 2009 roku stacja NBC zadecydowała o wznowieniu produkcji serii.

Podczas gdy w USA emitowany jest już 4 sezon produkcji, Galapagos Films z przyjemnością prezentuje Chuck, Sezon 3.

WYDANIE DVD

Sezon trzeci serialu to 19 odcinków na 5 płytach DVD oraz wyjątkowe dodatki specjalne:

 • Odtajnione sceny
 • Chuck-Fu…iDim Sum: jak zostać szpiegiem
 • Rewolucja Jeffstera: Mockumentary
 • Gagi z planu
, ,

Komentarze (2)

 1. denis0011 napisał:

  WYDANIE DVD

  „Sezon drugi serialu 19 odcinków na 5 płytach DVD oraz wyjątkowe dodatki specjalne”

  Chyba Sezon 3

Trackbacki/Pingbacki

 1. ChuckTV.pl Vs. 3 sezon na DVD już w polskich sklepach - [...] Chuck – sezon 3, wydane przez Galapagos. Więcej szczegółów znajdziecie w poprzednim wpisie lub na oficjalnej stronie Galapagos. W…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *