Życie po „Chucku” II

Czas płynie bardzo szybko – minął kolejny tydzień od ostatniego odcinka „Chucka”. Co dzieje się u Naszych ulubionych aktorów?

Zachary Levi: kontynuuje swoją podróż po USA – po Seattle przyszła kolej na Nowy Jork. Poza tym zmienił agencję dbającą o jego interesy na CAA, gdzie spotka swojego byłego agenta – Kami Putnam-Heist’a. No i informacja tygodnia: już niedługo zobaczymy go w serialu stacji FOX – „Let It Go”.
Yvonne Strahovski: przebywa w Melbourne, gdzie kontynuuje swój odpoczynek po „Chucku” i przygotowania do filmu „I, Frankenstein”. Przy okazji stara się promować zdrowe odżywianie.
Mark Christopher Lawrence: w najbliższą środę (22.02) poprowadzi „Mark Christopher Lawrence Presents: A Night Of Comedy” w House of Blues w San Diego.
Brandon Routh: od walentynek można oglądać go w krótkometrażowym filmie „Cost Of Living” (dostępny na www.foindustries.com)
Julia Ling: również w walentynki obchodziła swoje 29 urodziny – Wszystkiego Najlepszego!
Matt Bomer: podczas gali wręczenia nagród imienia Steve’a Chase’a przyznawanych za działalność charytatywną i prospołeczną ujawnił, że jest gejem.

, , , , , ,

Komentarze (5)

 1. Klaudia napisał:

  Takie ciacho gejem?!!To musiał byc cios dla jego fanek.

 2. bumbux napisał:

  mnie by nie zmartwiła informacja gdyby Yvonne była lesbijką

 3. Naciołek napisał:

  Hahahaha, Bryce Larkin gejem xd

 4. Harku napisał:

  Zobaczymy lub nie „Let it go”, na razie to mają kręcić pilota, którego niekoniecznie nawet wyświetlą, połowa nakręconych pilotów kończy w „koszu”. Natomiast ja wiedziałem, że Matt Bomer jest gejem od dawna, więc nie sądzę, że to była jakaś wielka tajemnica.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *