Życie Po „Chucku”

Finał „Chucka” już dawno za nami, a wielu z Was pewnie zastanawia się, co porabiają poszczególni aktorzy. W rozwinięciu znajdziecie krótki update Życie Po „Chucku”, czyli co się dzieje z obsadą serialu.

Zachary Levi: ostatnio udał się do Seattle (po raz pierwszy od 2004 roku), a portale zajmujące się tematyką seriali donoszą, że już niedługo możemy spodziewać się kilku pilotów nowych seriali, w których jedną z ról zagra Zachary (w tym jednym serialu produkcji NBC).
Yvonne Strahovski: dopiero co wylądowała w Australii, gdzie rozpoczyna zdjęcia do filmu „I, Frankenstein”. Na Antypodach spędzi 2 miesiące, a następnie planuje wrócić do Los Angeles.
Adam Baldwin: bierze udział w Sci-Fi Expo, gdzie spotyka się z fanami serialu Firefly.
Joshua Gomez: po zgoleniu brody – słuch o nim zaginął.
Sarah Lancaster: świętuje dziś (12.02) swoje urodziny (32) – Wszystkiego Najlepszego!

, , , , , ,

Komentarze (16)

 1. Dodam, że Mark Christopher Lawrence (Duży Mike) wrócił na deski teatru w San Diego. Sztuka nosi tytuł „A Raisin in the Sun”.

  A Ryan McPartlin (Świetny) wystąpił ostatnio w serialu „Hot in Cleveland”.

 2. Konrad napisał:

  No Chuck się skończył ale z czegoś muszą żyć 😛 Jeśli będzie wiadomo w jakim to serialu NBC będzie występował to coś napiszcie :) Ale na pewno nie przebije to Chucka

 3. Marynarz napisał:

  Kurcze, chciałbym, by ekipa z „Chucka” tj: Morgan, kpt. Czad(znany również jako świetny), Chuck, Sarah, Casey, Jeff, Lester zagrali w jakimś serialu… Nie musi być to „Chuck” ale ważne, by była ta zapamiętana ekipa :)

 4. Wicio napisał:

  Prosze o więcej takich niusów :) Dzieki wielkie 😀

 5. troszyn napisał:

  Wiadomo co to za seriale, w pilotach których możemy zobaczyć Levi’ego?

 6. troszyn napisał:

  Przepraszam, że tutaj. Naszedł mnie pomysł, co by nie spróbować zabawić się w lektora. Być może, cześć z Was korzysta z Iwony (nie Yvonne), ale głos ludzki jest raczej bardziej przyswajalny niż komputerowy. Z drugiej strony nie każdy ma predyspozycje do czytania. Stąd też nagrałbym z 5 minut do odcinka 5×01 i wrzucił na forum. Jakieś sugestie?

 7. Stillzaq napisał:

  Życie po „Chucku” jest takie, że oglądam od nowa 😀

 8. Klaudia napisał:

  Jak Zachary będzie w nowym serialu całował się z inną….to się chyba skończę

  • Wicio napisał:

   No wiesz prawie zawsze aktorzy całują się z innymi i odwrotnie i zapewne Yvonne także będzie się z kimś innym całować w jakimś filmie/serialu. Heh ja bym chciał żeby Yvonne i Zachary nigdy się z nikim nie całowali oprócz ze sobą :) ale to marzenie haha 😀

 9. Szkoda że Chucka już nie ma,Ale popatrzcie jak taki serial jednoczy ludzi coś EXTRA!!!.By się przydał jeszcze jakiś serial z ekipą Chucka:D

 10. Szczepanaki napisał:

  Grimes bez brody? Są jakieś zdjęcia? 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *