Waszym zdaniem, czyli co uważają użytkownicy? (II)

Portalowa ankieta, w której mieliście wskazać swoją ulubiona postać z Chucka, została właśnie zakończona. Jakie są jej rezultaty? Przeczytajcie w rozwinięciu.

 

 

 

 

Pytanie: Którą z wymienionych postaci lubisz najbardziej?

 

Sarah  (42%, 633 głosy)

Cóż, pierwsze miejsce nie jest żadnym zaskoczeniem, wszak Sarah to blond piękność o zabójczym uśmiechu i świetnej figurze. Nie bez znaczenia pozostał pewnie fakt, że włada językiem polskim tak samo dobrze, jak nożami czy innymi narzędziami zagłady. Nie mógł wygrać nikt inny!

 

Chuck (30%, 448 głosów)

Na drugim miejscu uplasował się nasz poczciwy geek. Z pewnością zasługiwał na miejsce na podium, jest w końcu głównym bohaterem serialu. To jego losy śledzimy już od 4 lat, a fakt, że większość z nas wciąż nie ma dość, oznacza tylko tyle, że postać ta została świetnie wykreowana.

 

Casey (14%, 204 głosy)

O tak, ciężki kaliber. Kto z nas nie kocha groźnych warknięć i pomruków Johna? Kto nie kocha jego złośliwych tekstów? Bez Casey’a nie byłoby Chucka, dlatego cieszę się jego trzecim miejscem.

 

Morgan (9%, 138 głosów)

Ekhm… Główny temat sporów tych wakacji. Morgan, czyli głupawy koleżka Chucka, który staje się agentem. Ciekawe jak wypadnie w piątym sezonie?

 

Jeff (2%, 36 głosów)

Jak widać całkiem lubiana postać. Na pewno bardziej niż Lester. Czy będzie to powodem rozpadu Jeffstera? Zobaczymy…

 

Lester (1%, 11 głosów)

Gdzie znalazło się 11 osób, które wolą Lestera od Sary lub Casey’a? Ja się pytam, gdzie?

 

Devon (1%, 11 głosów)

Kapitan Świetny to wybór, który mógłbym zrozumieć – jest wysportowany, ekstremalny i ogólnie otoczony łuną wspaniałości. Zremisował z Lesterem…

 

Big Mike (0,5%, 7 głosów)

Jedna z moich ulubionych postaci. Bez wątpienia można go z łatwością polubić, co tłumaczy te  całe 7 głosów.

 

Ellie (0,5%, 7 głosów)

Jak bardzo może być niestrawna starsza siostra, która jest nadopiekuńcza i co chwile wtrąca się w sprawy swojego brata? Sądząc po ilości głosów – bardzo. Na tyle, że razem z Wielkim Majkiem zamyka naszą listę.

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *