Analiza trailera sezonu piątego

Jak niedawno informowaliśmy, w Sieci ukazał się trailer nadchodzącego sezonu Chucka. Trwa on minutę, jednak całkiem sporo pokazuje. Jego analizę możecie znaleźć w rozwinięciu, uwaga na spoilery. :)

 

 

 

 • Trailer zaczyna się od przypomnienia najważniejszych scen z finału poprzedniego sezonu – zabranie Intersektu Chuckowi, założenie niezależnej firmy szpiegowskiej i oczywiście Morgana z Intersektowymi okularami.
 • „Pogotowie komputerowe” Chucka z pewnością będzie miało miejsce w pierwszym odcinku, bowiem to w nim mamy zobaczyć Craiga Kilborna.
 • Widzimy Marka Hamilla, ma ładny dom swoją drogą.
 • Morgan chyba jednak nie jest jeszcze zbyt dobrze przeszkolony.
 • Chuck – mimo braku Intersektu – dalej potrafi walnąć w twarz i to nie byle kogo, a samego Skywalkera.
 • Morgan i jego wersja Kung-fu.
 • Chuck jest troszkę zazdrosny o Morgana.
 • Casey’owi nowa pozycja Morgana wcale nie przeszkadza by go prostować.
 • Ellie bada Intersektowe okulary, wygląda na to, że faktycznie jest teraz częścią świata szpiegów.
 • Okularów prawdopodobnie można jeszcze użyć…
 • Chuck jest liderem. Bez cienia wątpliwości.
 • „Teraz rozumiecie, jak ważny on jest i dlaczego musi ponieść porażkę.” – to zdanie będzie nas trzymać w napięciu pewnie aż do wielkiego finału.

Premiera Chucka już 21 października, wtedy na pewno dowiemy się więcej.

 

 

 

, , , ,

Komentarze (9)

 1. PanCartoon napisał:

  „i to nie byle kogo, a samego Skywalkera.”
  Już mam dość tego ciągłego wywyższania i podjarki tym Skywalkerem. Z tym syfem zapraszam na jakiś portal i forum o SW. Albo proponuję jeszcze raz podniecić, że jakiś dziadek, który miał w latach 70 swoje pięć minut i niczego specjalnego nie osiągnął. Naprawdę, przesadzacie już.

  Co do samej analizy trailera spodziewałem się czegoś lepszego po Tobie Szym, myślałem że jakoś bardziej zagłębisz się w temat. Napisanie o domu Hamila przemilczę z grzeczności. Nie napisałeś niczego odkrywczego, czegoś co mogliśmy nie dostrzec oglądając ten trailer. Bardziej pasuje tutaj tytuł opis pierwszego trailera do Chucka.

  • PanCartoon napisał:

   Albo proponuję jeszcze raz podniecić, że jakiś dziadek, który miał w latach 70 swoje pięć minut i niczego specjalnego nie osiągnął będzie grał w Chucku. Coś mi się skasowało. :keke:

 2. Szym napisał:

  Twoje beznadziejne sapanie zostaw na SB, nie musisz rozsiewać tego po portalu. Nie mogę napisać więcej, niż widać na trailerze, tym bardziej, że nie mam innych źródeł, w przeciwieństwie do analizy trailera 4×24. Mam wysysać info z palca? Co do Hamilla, jestem fanem sagi SW i będę podkreślał jego obecność w Chucku przy każdej możliwej okazji, niezależnie od twojego zdania.

 3. PanCartoon napisał:

  Aha, czyli już nie mogę wyrazić własnego zdania, szczególnie tego, które krytykuję Twoją osobę? Zupełnie nie rozumiem tego ataku w moją stronę, ale okej. Skoro nie mogłeś napisać więcej niż to co widzisz to tym bardziej trzeba zmienić tytuł na opis. W gruncie rzeczy sam przyznałeś się do tego, że to nie jest analiza. Lubię Twój styl, Twoje artykuły, ale jeżeli coś mi się nie podoba to piszę o tym, tak jest ze SW, czy z inną szmirą bądź co bądź nie związaną z naszym serialem w ogóle. Spoko podkreślaj sobie, ale od momentu ogłoszenia, że Hamil za bardzo to wszystko urosło. Wcześniej mi to nie przeszkadzało, ba, nawet bardzo lubię odniesienia do SW w Chucku. No ale cóż, niech moc będzie z Tobą.

  • PanCartoon napisał:

   i znowu mi ucięło coś jakaś klątwa SW czy co? 😉
   Spoko podkreślaj sobie, ale od momentu ogłoszenia, że Hamil zagra w serialu za bardzo to wszystko urosło.

  • ValanderQ napisał:

   Może skończycie tą dzieciniade?

   A co do trailera to zapowiada się SUPER sezon, mimo tego Morganka… .

 4. Szym napisał:

  Nigdzie nie uświadczyłem krytyki mojej osoby, nie wątpię, że sam lepiej byś napisał newsa, ale ja nie mam sobie nic do zarzucenia. Ponadto, twoja „krytyka” zbyt często graniczy z czepianiem się i prowokowaniem co – muszę przyznać – ci się udało. Na tym kończę dyskusję.

  • PanCartoon napisał:

   Nie prowokowałem Cię. Wyraziłem swoje zdanie i sam się zdziwiłem, że tak zareagowałeś. Przykro mi, że odbierasz to za trolling. I jeżeli nie była to krytyka to co? Mizianie się? 😉 Wiem, że kilka osób podziela moje zdanie co do Twojego newsa, także to nie jest tak, że się czepiam bo nudno w domu. Czy napisałbym lepszą „analizę”? Nie sądzę. Bijesz mnie na głowę doświadczeniem. (żeby nie było, piszę to bez cienia ironii)

 5. qrCHUCK napisał:

  Masz racje Cartoon, tez uważam, że jaranie się aktorem, który w dorobku ma tylko rolę w starym SW, jest już niesmaczne, zwłaszcza, że zagra on jeden epizod, i to pewnie tylko 4 minuty z całego odcinka.

  Co do analizy, to wyszła całkiem dobrze, za dużo bym się nie przyczepiał.

  A wracając do obsady, to ciekawszymi informacjami byłyby wieści na temat Frost, General Beckman, Volkoffa a także ewentualnego powrotu Oriona.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *