Analiza zwiastunu odcinka 4×24

Oto analiza zwiastunu do ostatniego odcinka czwartego sezonu wykonana przez Aces’a. Screeny zrobione przez Nick_Scryer’a.  Więcej w rozwinięciu.

 

Scena ślubu. Prawdopodobnie sen Chucka, ponieważ Morgan jest księdzem zamiast drużbą, a suknia ślubna Sarah jest inna, niż ta, którą wybrała w odcinku 4×17 (Chuck vs The First Bank of Evil).  Przypuszczam, że Sarah może mieć halucynacje, ale spodziewam się, że to jednak sen Chucka, bo przecież suknię wybrała sama Sarah, a tu jest inna.  Prawdopodobnie jest to początek odcinka.

 

Tu nic nowego. Wygląda to po prostu na zbijanie wysokiej temperatury lodem.

 

Chuck i Casey przebrani za więziennych strażników. Pewnie włamują się do chronionej placówki w której przebywa Alexi Volkoff.

 

Beckman ostrzega Chucka, że jeśli się sprzeciwi to będzie miał na głowie całe CIA. Nie wiem dlaczego, ale jest to pewnie związane z ukryciem Agenta X.

 

Chuck i Hartley Winterbottom idą głównym korytarzem siedziby Volkoff Intustries. Przez ten sam korytarz przechodzili Michael i Charles Carmichael w odcinku zatytułowanym Chuck vs The Aniversary.

 

Scena walki Casey’a z Czyścicielem w Zamku.

 

Scena z Street Hawka. Jak to się tu znalazło?

 

Chuck i Casey proszą o pomoc Hartleya, by uratować Sarah.

 

Volkoff stawia opór, gdy Chuck próbuje założyć mu odintersektowujące okulary.

 

Konflikt przed budynkiem. Casey celuje w kogoś. Czy przypadkiem Morgan i  Mary (po lewej) nie mierzą do Casey’a? Lądują spadochroniarze. Zaryzykuję stwierdzenie, że  Chuck jest jednym z tych w których celuje Casey  i konflikt zaistniał z CIA którzy próbują powstrzymać Chucka. Casey próbuje ukryć fakt, że współpracuje z Chuckiem. Jeśli to nie Chuck, to może Czyściciel, lecz nie widzę w tym sensu ( w końcu Mary i Morgan nie celują właśnie do niego). Ta scena mnie ogłupiła.

 

Prawdopodobnie Casey walczy z Czyścicielem w Zamku.

 

Chuck wraca do szpitala z zamiarem uratowania Sarah nieznanym nam sposobem.

 

Volkoff –w swojej celi-  ma założone odintersektowujące okulary. Staje się nowym człowiekiem.

 

Chuck i prawe ramię Sary jadą prawdziwym ślubnym samochodem (Lotusem) z napisem „Nowożeńcy” na tylniej szybie. Wydaje mi się, że to nie sen z powodu tego, że Chuck powiedział „Oh, boy”. Kontynuując „Oh, boy”  jest reakcją na zwrot akcji. Albo Sarah jedzie prosto w przepaść, ale jestem wystarczająco pewny by stwierdzić, że Lotus ma GPS ( lub inny szpiegowski gadżet tygodnia) z dużym ekranem LCD. Może to źródło zwrotu akcji. Sądząc po kierunku w jakim patrzy Chuck wygląda to na deskę rozdzielczą, a nie na drogę.

 

Tak czy inaczej zapraszam do dyskusji w komentarzach.

źródło: http://chucktv.net

, , , ,

Komentarze (7)

 1. denis0011 napisał:

  obok Morgana i Mary jest jakaś kobieta,
  Może to zasadzka Viviam??

 2. Chris napisał:

  ciekawy artykuł :) daje sporo do myślenia:D

 3. TytusXPL napisał:

  Ja bym się zastanowił z tym Lotusem ^ ^. Wydaje mi się że Chuck siedzi na tyle, ( połączone siedzenia ).Ale to tylko taka moja sugestia zapewne nietrafna.

  • Feuforce napisał:

   Gdy to tłumaczyłem miałem wiele wątpliwości. Przy screenie w którym według autora Chuck to ten w którego celują. Chociażby dlatego, że w następnych screenach widać (szpital), że ubrany jest w mundur wojskowy. Widać to lepiej, jeżeli puścicie trailer w najlepszej możliwej jakości. A scena w samochodzie równie dobrze może być sceną pościgu, a Chuck mógł zobaczyć coś na drodze. Ale nie ma co zgadywać. Zobaczymy już niedługo.

 4. Intey napisał:

  Ej, to nie Chuck daje Volkoff’ofi okulary, tylko ten agent (nie pamiętam imienia)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *