Co czeka Chucka w 2011 roku

Laurel Brown z BuddyTV podsumowała krótko to co nas czeka w najbliższych pięciu odcinkach. Jest tu kilka spoilerów więc Ci co wolą nie wiedzieć nich nie czytają. UWAGA SPOILERY!!!

Tęsknisz za „Chuckiem”? Masz problem jak przetrwać tydzień, aż do powrotu serialu w połowie stycznia? Potrzebujesz czegoś, co zatrzyma Cię przy twoich ulubionych szpiegach z Buy More? Jeśli odpowiedź brzmi „tak” na którekolwiek z tych pytań, macie tu kilka spoilerów o „Chucku” na 2011 rok.

Nowy epizod szpiegowskiej komedii, powraca siedemnastego stycznia z odcinkiem „Chuck vs the Balcony”. SpoilerTV opublikował bardzo krótkie streszczenie odcinka, które wskazuje, że większość akcji będzie się działa we Francji. Chuck i Sarah będąc w winnicy będą starali się wytropić komputerowy chip, będzie się starał stworzyć dla Sarah romantyczne chwile. Jest prawdopodobieństwo, że się im nie uda ale wysiłek będzie zabawny. Tymczasem Big Mike będzie pod ręką w Burbank i będzie dawał porady miłosne nieprawdopodobnemu odbiorcy jakim jest Lester.

Następnym epizodem będzie „Chuck vs the Gobbler”, w którym ponownie Chuck stawi czoła bandycie imieniem Yuri the Gobbler (Matthew Willig). Yuri poprzednio pojawił się w sezonie pierwszym w odcinku „Chuck vs the Tango.”

Trzynasty epizod sezonu czwartego, który według początkowych planów stacji NBC miał być finałem, dlatego pewnie w tym odcinku urodzi się dziecko świetne. Zatytułowany jest „Chuck vs the Push Mix”, musimy się zastanawiać,  czy Devon stworzy niesamowity mix muzyczny i dostarczy go do pokoju dla Ellie?

Według IMDb i Chucktv.net, czternastym i piętnastym epizodem będą odpowiednio „Chuck vs the Seduction Impossible” i „Chuck vs the Cat Squad”. Chociaż niemożliwe uwodzenie pozostaje tajemnicą (chociaż może to być powiązane z romansem Lestera? Proszę?), to Cat Squad ma się odnosić do Aniołków Charliego złożonego z grupy pięknych kobiet.

Nie ma jeszcze nic powiedzianego w temacie powrotu Mary Bartowski i jej wielbiciela handlarza bronią, Alexeia Volkoffa. Mam nadzieję, że powrócą niedługo. I częściej. W między czasie, jednak wygląda na to, że intryga zawita do „Chucka” w 2011 roku.

Źródło: buddytv.com

, , , , , , ,

Komentarze (2)

  1. wotek napisał:

    gdzie są te spoilery?

  2. są przecież w tym tekście, nie zauważyłeś ich? :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *