Duże spoilery do nadchodzącego sezonu!

Uwaga, uwaga!  Chris Fedak potwierdza, że w sezonie piątym dwie prośby fanów zostaną spełnione. O co dokładnie chodzi? Przeczytajcie w rozwinięciu!

Waga spoilera – duża. 

 

 

Pierwszą i najważniejszą informacją jest fakt, że w końcu zgłębimy się nieco w przeszłość Sary – źródła donoszą o tym, że poznamy jej byłego opiekuna CIA, a co najważniejsze, poznamy też jej matkę! Emma – bo tak na imię ma mieć matka Sary – podobnie jak córka będzie blondynką, opisana jest też jako „chodzący przytulas”. To, że pojawi się w sezonie piątym jest już pewne, natomiast nie wiemy jeszcze kto ją zagra. Tutaj pytanie do was – jaką aktorkę widzielibyście w tej roli? Może Carrie Fisher, która dopełniłaby gwiezdnowojennego klimatu w serialu?

Jakby tego było mało, Chris Fedak zapowiedział też świąteczny odcinek – będą to pierwsze święta malutkiej Clary jak i Sary i Chucka w roli małżonków. Fani prosili o świąteczny odcinek już od dłuższego czasu, to miło, że producenci ich wysłuchali.

[poll id=”12″]

źródła: chucktv.net, tvline.com 

, , , , ,

Komentarze (2)

  1. Jotem napisał:

    Ja bym widział w tym miejscu panią Marię Bello, jak Chucka ojca grał Scott Bakula to ona idealnie pasi jako mama Sary. No i piękne nawiązanie do „Pana i Pani Smith”

  2. ValanderQ napisał:

    Wy chyba macie coś z głowami od tych SW…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *