Kilka spoilerów o odcinku 5×05

Wyciekło już całkiem sporo spoilerów do odcinka 5×05. Kilka nowych w rozwinięciu.

 

 

 

 

Zespół produkcyjny Chucka był w czasie kręcenia strzelaniny z odcinka piątego do nadchodzącego sezonu 5. Podczas misji Chuck i Sarah będą musieli przeniknąć do siedziby kultu, a także znaleźć zaginionego naukowca z prawdopodobnie niszczycielskimi sekretami. Gwiazda Chucka, Zachary Levi jest też reżyserem tego odcinka.

Chuck, Sarah i wszystkie różne typy kultystów są ubrane w śliczne, zdobione paciorkami, luźne, stylizowane na Indian tuniki. Niejeden kostium sięgał do połowy uda. Może i wygląda komfortowo, w rodzaju nocnej koszuli, jednak nie jest to normalne szpiegowskie ubranie. Powodem noszenia takich ubrań jest kult, nazywany „Kościołem Wiecznego Wiatru”. Tuniki mogą być formalnymi ubraniami kultu. Zachary Levi wspominał, że filmowanie dzień wcześniej było w stanie prawie zupełnej nagości.

Nie ma wielu epizodów Chucka bez przyjaznych Geekom gości. I epizod piąty nie jest wyjątkiem. Przynajmniej cztery główne gwiazdy specjalne pojawią się w odcinku w różnych rolach.

Pierwsza, Carrie-Anne Moss, która pojawi się w okresowej roli Gertrude Verbanski. Szpiegowska przedsiębiorczyni będzie w jakiś sposób zamieszana w aktywność kultu, ale nie będzie częścią momentów miłości i pokoju.

Kolejna gwiazda to Eric Lange, znany jako naukowiec Radzinsky z Lost. W Chucku pojawi się jako Colin Davies, naukowiec odpowiedzialny za potencjalnie niszczycielskiego wirusa(biologicznego albo komputerowego). Chuck i Sarah będą musieli go wyśledzić, żeby skończyć swoją misję. Ich praca zostawi za sobą dużo zniszczeń podczas pościgu za celem.

Trzecią gwiazdą jest Beau Garrett(Tron: Dziedzictwo), która zagra Valarię, przywódczynię „Kościoła Wiecznego Wiatru”. Wydawała się pokojowa i piękna na planie, więc prawdopodobnie będzie potajemnie jakimś gwałtownym psychopatą. Tak to działa w Chucku.

I ostatnia gwiazda zauważona Chucku? Danny Pudi, lepiej znany dla większości jako Abed z Community. Pudi pojawił się na planie by przywitać się, od kiedy został ubrany bardziej jak pracownik Buy More(albo Mormon-misjonarz), niż półnagi kultysta.

Źródło: www.buddytv.com

, , , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *