Notka prasowa 5×06 – Chuck vs. the Curse

Notka prasowa do odcinka 5×06 – Chuck vs. the Curse.

Premiera USA: 16 grudnia 2011.
 

 

 

 

Sprawa związana z błędną identyfikacją daje Ellie i Świetnemu wieczór, o którym nie zapomną – Chuck i Sarah ścigają się z czasem, by powstrzymać niebezpiecznego wirusa komputerowego, narażają się tym samym Robyn Cunnings, bezlitosnej agentce, która nie cofnie się przed niczym, by osiągnąć cel. Tymczasem randka Ellie i Devona bierze niebezpieczny obrót, a Morgan zostaje wysłany ze specjalną misją, by odzyskać P.A.N.T.S. (S.P.O.D.N.I.E. ?) Chucka.

Obsada:

 • Yvonne Strahovski – Sarah
 • Zachary Levi – Chuck
 • Joshua Gomez – Morgan
 • Adam Baldwin – Casey
 • Sarah Lancaster – Ellie
 • Ryan McPartlin – Devon

Gościnnie wystąpi:

 • Rebecca Romijn – Robyn Cunnings
, ,

Komentarze (15)

 1. fanka chucka napisał:

  Serial Chuck jest najfajniejszym serialem na świecie !! Dlaczego musi być już koniec ?? Chuck i Sarah stwarzają taką cudowną. Szkoda że Zachary Levi i Yvonne Srahovski na prawdziwie nie mogą być razem :(

 2. Fanaas napisał:

  @up
  Ciekawy tok myślenia, ale jak wiadomo wszystko co dobre kiedyś się kończy.

 3. krycha napisał:

  Co się dzieje z forum? Kiedy znów będzie czynne?

  • Szym napisał:

   W związku z nikłym zainteresowaniem zostało zamknięte.

   • Vixen napisał:

    Zgadzam sie z fanką chucka . Szkoda ,że Zachary Levi i Yvonne Strahovski nie są razem na prawdziwo wydaje mi się ze byli by udana parą ;]

    • Trolololo napisał:

     Tobie się wydaje i poprzestańmy na tym. Nie masz żadnej wiedzy na temat tego co się działo lub dzieje pomiędzy Zackiem a Yvonne, o ile cokolwiek, kiedykolwiek się działo, w co szczerze wątpię, a jeśli już ktoś odniósł takie wrażenie w oparciu o filmiki czy to z wywiadów, czy z CC to powinien wiedzieć, że to jest w dużej większości gra pod publikę.
     Doprawdy nie rozumiem takich ludzi jak ty Vixen i fanka chucka. Kogo obchodzi czego wy chcecie i co wam się wydaje że widzicie. Dorośnijcie ludzie, nie mylcie Zacka i Yvonne z Chuckiem i Sarha, Chuck i Sarah to fikcja, tak samo jak urojone w waszych głowach, rzekome „to coś” pomiędzy Zackiem i Yvonne.
     Ja naprawdę współczuje aktorom kiedy docierają do nich takie informacje, to musi być dla nich naprawdę trudne i niezręczne.

     • fanka chucka napisał:

      To jest aktorstwo i każdy aktor/ aktorka dostaje takie informacje szkoda że ta i ta osoba nie może być parą. Uważam że Yvonne i Zachary powinno być razem bo oboje są ładni i napewno by się dobrze dogadywało. Poprostu będę płakać za Chuckiem. Oglądam 5 raz od początku i się mi nie znudziło. Ale może mam nadzieje że przez Chucka’ Zachary i Yvonne będą się spotykać jako przyjaciele i oby reżysorom podobał się Chuck i Sarah to może wezmie ich razem do jakiegoś fajnego filmu. Oby. Mam wielką nadzieje.

 4. Szym napisał:

  Są przyjaciółmi i nic więcej. To dosyć samolubne, że chcecie by byli razem tylko dlatego, że wg was ładnie się razem prezentują.

  • Gitarzystka napisał:

   Szym? Forum zamknięte? A co z napisami i tłumaczami?

   • Szym napisał:

    Mnie nie pytaj, to CMP się bawi i chaos tworzy. Jeśli forum nie wróci, to zostanie konfa GG.

    • fanka chucka napisał:

     Moim zdaniem Chuck i Sarah stwarzają cudowną i piękną pare. I nawet jak bedzie koniec Chucka oby Yvonne i Zachary sie spotykało jako przyjaciele bo wkońcu bardzo dużo godzin ze sobą byli.

 5. Dawido napisał:

  Zgadzam się z Trolololo

 6. Dawido napisał:

  Własnie forum bedzie zamknięte wraz z zakonczeniem chucka?

 7. Dawido napisał:

  Szkoda

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *