Spoilery & casting news do 4×15

W rozwinięciu garść spoilerów do drugiej połowy 4 sezonu oraz wieści castingowe do odcinka 4×15.

UWAGA SPOILERY!

  • Chuck versus podryw niemożliwy: Roan powraca by ponownie zademonstrować swoje umiejętności.
  • Sarah ma nową pracę.
  • Trzy słowa: Sarah, Morgan, sub-mission*.
  • Sarah zostawia Chuck dla innego faceta**.

*sub-mission jest tu prawdopodobniej dwuznaczne. Pisownia zdaję się wskazywać na pod-misję (jak na przykład pod-wodną?). Ale Submission to uległość, podporządkowanie się. Również w znaczeniu niefajnych praktyk seksualnych.

**tutaj oczywiście twórcy się droczą z fanami, bo wielokrotnie obiecywali, że już tego nie zrobią. Fani jasno dali znać co myśleli o związku Sarah z Shawem.

Poza tym pojawiała się informacja że do odcinka 4×15 – Chuck versus The Cat Squad poszukiwane są dwie kobiety. Jedna ma grać Zondrę: ciemnowłosą ale twardą piękność. Druga to Amy, słodka blondyneczka, nawet jeżeli profesjonalny zabójca. Utrzymuje pokój w drużynie, ale ma swój sekret. I tworzą coś w rodzaju Aniołków Charliego. Ich arcy-wrogiem jest Augusto Gaez, brazylijski terrorysta i najemnik.

Jeszcze nie wiadomo, czy będzie ktoś trzeci i czy będzie to Sarah ;). Ale biorąc pod uwagę, że obie aktorki mają być mniej więcej w takim wieku co Yvonne, myślę, że to prawdopodobne.

, , ,

Komentarze (2)

  1. Ehh… Sarah znowu z kimś innym? Popsują dobry serial, a może się mylę?…

  2. Luna napisał:

    nie mylisz się, też tak myśle. ich wątek miłosny wplatany w akcje tego serialu to jeden z jego najmocniejszych atutów! a tu znowu jak w typowym tasiemcu: kochają się, rozstają, kochają, rozstają. no zobaczymy, oby to tylko była jakaś kolejna ‚przykrywka’ 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *