Spoilery & casting news do 4×18 – 4×21

Czy interesuje Was, kogo oraz co zobaczymy w najbliższych odcinkach Chucka? Jeśli tak, powinniście zajrzeć do rozwinięcia, gdzie znajdziecie ciekawe wieści z castingów. Oczywiście przypominam o spoilerach.

  • W epizodzie 4×18 (Chuck Versus the A-Team) będziemy mogli zobaczyć zmagania Chucka i spółki z groźnymi bandytami tureckiego pochodzenia, którzy – jak informują twórcy – będą wysocy, dobrze zbudowani, lecz nie pozbawieni poczucia humoru.

 

  • W 4×19 (Chuck Versus the Muuurder) dane nam będzie zobaczyć chudego okularnika – oficera taktycznego British Ops, oraz młodą kobietę, ładną lecz poważną, która dysponować będzie niesamowitą intuicją, na której można polegać. Możemy się tylko domyślać, jaki związek będa miały te postacie ze sprawą morderstwa zapowiedziana na ten odcinek.

 

  • Nie brakuje spekulacji na temat odcinka 4×20 (Chuck vs. the Family Volkoff), w którym podobno może czekać nas powrót Alexeja Volkoffa. Pożyjemy, zobaczymy.

 

  • Odcinek 4×21 (Chuck vs. the Wedding Planner) stoi pod znakiem przygotowań do ślubu. W odcinku pojawi się Daphne Peralta, organizatorka ślubów, bystra, wysportowana i seksowna kobieta w kwiecie wieku. Dostanie zlecenie na organizację wesela dla córki węgierskiego naukowca nuklearnego, dr. Klug, który pracuje dla Iranu. Jego synowie, Bruno, Franz oraz Paulie również są naukowcami nuklearnymi pracującymi dla Iranu. Ale poczekajcie, gdzie panna młoda? Czy takie zamieszanie ma związek z gościnnym pojawieniem się Gary’ego Cole’a (ojca Sary) w odcinku? Dowiemy się już 25. kwietnia.
, , , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *