Kolejne spoilery do 5×05

Oto spoilery od Leurel Brown. Dotyczą one odcinka Chuck vs the Hack-Off. Zapraszam do rozwinięcia.

 

 

 

 

Spotkamy się z pewnym brakiem ubrań w Chuck vs. The Hack-Off. Chuck i Sarah będą musieli się przedostać do Kościoła Wiecznego Wiatru i tam odpowiednio się przebrać. A raczej odpowiednio się rozebrać.

 

Okazuje się, że jak w wielu dziwnych kultach, Kościół Wiecznego Wiatru nie lubuje się w ubraniach – super krótkie szaty i wiele gołych nóg są na to dowodem. Zachary Levi miał krótką przerwę od swoich reżyserskich obowiązków i zgodził się z nami porozmawiać. Opisał czas spędzony w namiocie do medytacji. Bardziej lub mniej ubrany.

W namiocie byli Levi, Strahovski i Beau Garrett (gościnnie wystąpi jako Valaria – przywódczyni kultu), a na tę nagość cała masa dodatków składa się, choć nikt tak naprawdę nie jest nagi. Zobaczymy sporo bielizny, która wtapia się w ludzką skórę.

Jak Chuck wybrnie z tej sytuacji? Może to był żart, ale Levi wspomniał o mnóstwie post-produkcyjnego rozmycia.

Mimo kostiumów, nie ma tu wiele odzieży. Oznacza to parę niewygodnych kwestii dla obsady. Zachary Levi wyznał, że sam ma problem ze swoim strojem.

Były pewne spekulacje od reporterów i Yvonne Strahovski o tym, co dokładnie powinno znajdować się pod tuniką. Na szczęście ( lub nieszczęście), Levi wytłumaczył to, gdy spotkał się z reporterami. Podniósł swoją tunikę o parę centymetrów. Pokazał parę ciasnych spodenek.

Nie brzmiało to jakby cieszył się tym doświadczeniem. Powiedział nam, „Byłem zaklinowany przez dwa dni”.

 

źródło: www.buddytv.com

 

, , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *