Spoilery do finałowego odcinka

W rozwinięciu znajdziecie obszerny tekst napisany jakiś czas po wizycie ekipy AOL TV na planie zdjęciowym Chucka podczas kręcenia finałowego odcinka.

UPDATE: Pominąłem wypowiedz Yvonne odnośnie finału, za co bardzo przepraszam. Adres pod wysyłkę kwiatów i bombonierek podawajcie w komentarzach.

Chociaż następny odcinek Chucka zatytułowany jest Chuck vs. The Cliffhanger, po ostatnim epizodzie możecie się zastanawiać, jakie większe zwroty akcji mogą się jeszcze w Burbank wydarzyć. Nasza młoda para w zakończeniu zeszłego odcinka została pozostawiona przed obliczem niepewnej przyszłości, więc to, czy zdążą dotrzeć przed ołtarz na czas jest teraz ich najmniejszym zmartwieniem.

W zeszłym miesiącu, ekipa AOL TV została zaproszona na plan zdjęciowy Chucka podczas kręcenia finałowego odcinka. Poniżej znajdziecie spoilery i wypowiedzi obsady dotyczące fanów. Zapraszam!

 

Po pierwsze: Sprawa sukni Sary. Gdy odwiedzaliśmy plan, była tam pewna sprawa ze szpitalem. Nie chcę straszyć, że nasza blond-bomba nie znajdzie sobie ładnej sukni ślubnej gdzieś w późniejszym punkcie odcinka, ale kawałek serialu był kręcony w zamkniętym szpitalu (tym samym co Hoży doktorzy!), można śmiało powiedzieć, że w pierwszej połowie odcinka, Sarah nie będzie zdolna do pobicia żadnego bandziora.

„Przez cały dzień gram nieprzytomną – to najlepszy dzień w tym tygodniu.” – żartuje Strahovski między ujęciami. „Cały czas spałam w szpitalnym łóżku, nigdy wcześniej tego nie robiłam. Zazwyczaj walczę lub robię jeszcze co innego, ale nie narzekam, to jest całkiem relaksujące.”

Obsada serialu została pouczona, aby nie zdradzać zbyt wiele informacji dotyczących odcinka, ale Yvonne Strahovski z pewnością w głosie stwierdziła, że fani będą zakończeniem usatysfakcjonowani, niezależnie od tego, czy produkcja zostanie wznowiona, czy też nie.

„To jest dobre zakończenie, ale i dobry zalążek kolejnego sezonu.” – powiedziała Yvonne. „Myślę, że każde zakończenie sezonu musi takie być, ponieważ nigdy nie wiemy, czy powrócimy na antenę. Z tego właśnie powodu, twórcy pisząc zakończenie nastawiają się na te dwie opcje – wprowadzenie do kolejnego sezonu i definitywne zakończenie serialu. To trochę jak te gry, w których wybierasz zakończenie.”

Zachary Levi podzielił to uczucie, gdy złapaliśmy go razem z Joshem Gomezem. „Nasi zagorzali fani oczekują, że to jeszcze nie koniec, ale z uwagi na tytuł Cliffhanger myślę, że to zakończenie typowe dla Chucka. Fani zobaczą to samo, co w każdym finale: całą drużynę działającą wspólnie, aby wszystko naprawić i zamknąć parę wątków, jednak zostawiając coś, co będziemy mogli później kontynuować. Nawet, jeśli miałoby to się rozgrywać już tylko w umysłach osób kochających serial. ”

 

Co robi reszta drużyny Bartowski, w czasie gdy Sarah jest w śpiączce? Oczywiście, w szpitalu swoje momenty mają Ellie i Świetny.

„Noszę kitel, więc postać Yvonne jest w opałach.” – dokucza Lancaster. „Pracujemy nad nią. To koniec sezonu, więc spodziewajcie się masy wygłupów. ”

Podczas gdy Ellie ratuje życia w typowy dla lekarza sposób, Devon angażuje się w małą misję szpiegowską. W scenie, którą oglądaliśmy podczas kręcenia finału, Morgan i Devon jednoczą siły, aby zlikwidować agenta na szpitalnym korytarzu – Morgan chciałby rozwalić kilku bandziorów, ale na miejscu szybciej pojawi się Świetny, uderzając agenta z wielkim rozmachem.

„On ukradł mi moją chwilę.” – przyznaje Gomez. „Już miałem walnąć tego agenta.Albo raczej podstawić nogę. ‚Sweep the leg, Johnny!’ ”

„Sweep the leg! Put him in a body bag, Morgan!” – wtrącił Levi kontynuując odniesienia do Karate Kid w środku wywiadu – jeden z wielu takich momentów, kiedy widać, że para potrafi dogadywać się w życiu tak dobrze, jak ich bohaterowie na ekranie telewizorów.

„Cobra Kai! Więc tak – byłem już w drodze i zastanawiałem się, czy podstawić mu nogę, kopnąć, zastosować judo, czy walnąć z półobrotu. A zanim tam dotarłem i wymyśliłem sposób na nokaut, Świetny po prostu go powalił i wywlókł jego ciało.” – dąsał się Gomez.

 

„Powiedzmy sobie szczerze, ja się do tego lepiej nadaję.” – uzasadnia McPartlin. „Morgan należy teraz do szpiegowskiego światka i myślę, że Świetny jest bardzo zazdrosny. Jest koszmarnym szpiegiem, ale pewnie myśli, że Morgan jest jeszcze gorszy. Z racji tego powstała scena, w której obydwaj kłócą się, kto jest ważniejszy dla szpiegowskiego świata.”

Mieliśmy też okazję porozmawiać z Gomezem i Baldwinem na temat fanów. Oboje byli bardzo wylewni w tym temacie.

„Nie byłoby nas tutaj, gdyby nie oni.” – podsumował Baldwin. „Nie mogę wyrazić tego, jak bardzo oddani są nasi fani. Nie jesteśmy wtajemniczeni we wszystkie sprawy zachodzące u góry, ale z pewnością fani, którzy dzwonią, piszą, twittują, blogują, kupuja kanapki Subway’a i to wszystko – nie byłoby nas bez nich. Więc bardzo wam dziękuję.”

„Dla mnie to wszystko jest przytłaczające, ale w pozytywnym sensie. Nigdy nie widziałem takich ludzi, jak fani Chucka. To naprawdę piękne. I tak jak powiedziałeś, bez wątpienia nie byłoby czwartego sezonu bez fanów. Nie mamy już jak dziękować, dlatego gdy jesteśmy na Comic-Conie zawsze korzystamy z okazji, by się z nimi spotkać. Chciałbym, aby Comic-Con i te wszystkie panele zawierały Q&A (pytania i odpowiedzi).”

Staje się jasne, że cała obsada serialu kocha fanów, z którymi Zach Levi planuje spędzić Comic-Con.

 

Pamiętajcie, finał sezonu już w ten poniedziałek!

 

, , ,

Komentarze (4)

 1. qrCHUCK napisał:

  Ciekawy wywiad, warty przeczytania. Wiadomo, spojlerować za dużo nie można, ale już nie mogę doczekać się tej sceny ze Świetnym i Brodaczem. Zauważyłem mały błąd ortograficzny, nie wydaje mi się, żeby był umyślny, ale kto wie, teraz wszystko jest możliwe, a chodzi mi mianowicie o ten cytat: „…szpitalu (tym samym co Hoży doktorzy!)”. Chorzy pisze się przez „ch” i „rz”. No to tyle z mojej strony ;p

  • Szym napisał:

   Za słownikiem języka polskiego: „hoży – urodziwy, pełen witalnych sił, krzepki, dorodny”

 2. Swendi21 napisał:

  Od razu widać że na koniec będzie ślub ;))
  Yvone to powiedziała tak wyraźnie żeby każdy zrozumiał 😀

 3. Miss.Invisible napisał:

  wyślę Ci mój adres na gadu, tylko mi przypomnij :P!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *