Spoilery do kolejnego odcinka Chucka

Prezentujemy kolejne spoilery, tym razem do odcinka Chuck vs. The Last Details. Chcecie wiedzieć więcej? Jeśli tak – zapraszam do rozwinięcia.

Ślub nadchodzi wielkimi krokami, ale w ostatniej chwili wszystko się wali – czyż nie jest tak zawsze? Zły kolor kwiatów i złamany obcas to nic w porównaniu z tym, co przeszkodzi Sarze i Chuckowi w dojściu przed ołtarz.

Więc co się stanie? Cóż, mimo tego, że ekipa LA TV Insider Examiner odwiedziła plan zdjęciowy i dowiedziała się o paru ważnych scenach z finału, obsada serialu dalej niechętnie dzieli się z nami spoilerami.

„Nie możemy otwarcie  mówić o tym, że Morgan i Chuck są kochankami. To jest prawdziwy ślub. Musimy jechać do Massachusetts.” – żartuje Zachary Levi.

Żarty są dobre, ale nagle stało się bardzo poważnie.

„Ale [WYCIĘTE] zostanie otruty(a); [WYCIĘTE] będzie walczył(a) o [JEGO/JEJ] życie. To bardzo skomplikuje sprawy, wiesz?” – kontynuował. „Aby uratować dzień, wszyscy będą musieli działać razem, jak to w Chucku!”

Ryan McPartlin dodał, że wszyscy będą mieli ważną rolę do odegrania, aby uratować swoich bliskich: „Świetny bez zastanowienia przystępuje do akcji, gdy sprawy przybierają zły obrót… zobaczycie, jak stosuje swoją wiedzę medyczną aby uratować sytuację, że tak powiem. To czysta zabawa. Ostatnie dwa odcinki Chucka zbierają do kupy całą obsadę, będzie jazda na maxa.”

Premiera odcinka Chuck vs. The Last Details już dziś na NBC.

 

źródło – examiner.com

 

, ,

Komentarze (3)

  1. Czesiek napisał:

    „Ostatnie dwa odcinki Chucka…” WHOT THE F*** ?!
    Mam nadzieje że chodziło o sezon. „Nie możemy otwarcie mówić o tym, że Morgan i Chuck są kochankami.” PADŁEM 😀
    Niestety odcinek obejrzę dopiero jutro ok. 15 :(.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *