Spoilery do odcinka 4×23 Chuck vs. the Last Details

Najnowsze spoilery na temat odcinka 4×23 znajdziecie w rozwinięciu. Przypominam, że epizod zostanie wyemitowany w telewizji NBC 10 maja 2011.

Odcinek 23 nosi tytuł Chuck versus the Last Details”. Nasza ulubiona zaręczona para szlifuje swój wielki dzień, lecz rozdziela ich praca: Chuck kieruje się do kolumbijskiego więzienia, a Sarah mówi gdzieś po koreańsku —może być w Północnej lub Południowej Korei. Albo po prostu w Koreatown. Czy nasi ulubieni szpiedzy zdążą przed ołtarz? Pewnie żeby się tego dowiedzieć będziemy musieli poczekać do ostatniej minuty odcinka, ale czy ktokolwiek ma wątpliwości, że na ten długo, długo wyczekiwany związek pomiędzy Sarą i Chuckiem warto poczekać?

 

źródło – eonline.com

, , ,

Komentarze (6)

 1. XxPakoxX napisał:

  Szczerze ? nie zdziwiłbym się jakby odwlekli ten ślub na 5 sezon. Jakby mieli pewność że Chuck nie dostanie 5 sezonu to już dawno bo to zrobili, tymczasem jak każdy widzi albo to się wydaży w ostatnim odcinku albo po prostu wiedzą że Chuck dostanie 5 sezon. Ale to akurat moje przemyślenia. :d

  • MKatar napisał:

   Podpisuje się pod tym komentarzem obiema rękami. 😀

   • Marcinno napisał:

    Patrząc na wyniki oglądalności odcinka 4×19 obawiam się, że aby powstał 5 sezon potrzebny jest prawdziwy cud 😉
    Chuck w ciągu tygodnia stracił milion widzów :(

    Tym bardziej martwi mnie tytułowy Cliffhanger w finałowym odcinku sezonu, bo nie chciałbym żeby w razie skasowania serial zakończył się jakimś urwanym wątkiem 😉 :(

    • XxPakoxX napisał:

     no własnie o czymś takim napisałem. Że skoro aż tak odwlekają ten ślub to raczej wiedzą że będzie właśnie ten 5 sezon, w przeciwnym wypadku bardzo zasmucili by tych którzy oglądają Chucka z wielkim zapałem ; > bo w sumie główny wątek który się teraz toczy a mianowicie własnie cały ten ślub, urwał by się. Więc albo wiedzą że będzie 5 sezon i jakoś na początku będzie ten ślub, albo będzie pod koniec 4×24 ;] bo innej możliwości wg mnie nie ma. Nie sądzę żeby zakończyli 4 sezon bez ślubu i nie zamówili chociaż dodatkowego odcinka żeby ten cały ślub doprowadzić do skutku. Pozdrawiam.

 2. Contador napisał:

  No to napewno kto ma wiedzieć że bedzie 5 sezon to juz wie

 3. afgani napisał:

  Ja już bym wolała ten ślub w tym sezonie, bo za długo o nim gadali żeby teraz był w 5 sezonie(jeśli on będzie).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *