Spoilery od Ausiello i EW

Ausiello i EW odpowiadają na pytania fanów. W rozwinięciu pytania, odpowiedzi i tym samym małe spoilery.

Czy są już jakieś wieści na temat wznowienia Chucka? Mam nadzieję, że powróci z kolejnym sezonem!

Według danych telewizji TVLine, serial jest na mocnej pozycji, ale w każdej chwili może zostać anulowany – ta ocena została niedawno potwierdzona przez NBC. A obecnie na tapecie mamy bohaterkę General Hospital, Lisę LoCicero, która wystąpi gościnnie w Chucku jako Daphne Peralta. Wcieli się ona w tytułową postać odcinka 21. bieżącej serii serialu (Chuck vs. The Wedding Planner), czyli pochodzącą z Jersey organizatorkę ślubów. Choć nie będzie powiązana ze szpiegowskim światkiem, ma być głównym „wrogiem” odcinka.

Jak potoczą się dalsze losy Morgana?

Cóż, jeśli oglądaliście wczorajszy odcinek (a powinniście), to wiecie, że Morgan chronił tajemnicę Johna Casey’a odnośnie GRET (z którymi koniec)! Według współtwórcy serialu, Chrisa Fedaka, coś przemawia za tym, aby budować związek między nimi. „Tej nietypowej parze złożonej z Morgana Grimes’a i płk Johna Casey’a przytrafi się wiele zabawnych zdarzeń. Decyzja Morgana o zamieszkaniu z ojcem swojej dziewczyny była dosyć osobliwa, lecz oni są także bardzo dobrymi przyjaciółmi, a Morgan potrzebował dachu nad głową,” mówi. „Idąc naprzód, naprawdę podoba nam się pomysł na postać Morgana, który szpiegostwo odkrywa na nowo, zupełnie jak Chuck w sezonie pierwszym – świeżo. Mamy kilka naprawdę interesujących pomysłów na to, jak powinna potoczyć się droga rozwoju postaci Morgana w tym sezonie i jak to się będzie miało do jego dziewczyny, Alex, oraz jej ojca, Johna.” A jeśli sprawy wyjdą z pod kontroli, dobrze jest wiedzieć, że Sarah zawsze ma swoją broń usypiającą.

Isaiah Mustafa i Stacy Keibler pojawili się zeszłego wieczoru w Chucku. Czy są jakiś szanse, że zobaczymy też Summer Glau?

To może potrwać. Nie żeby Fedak nie chciał zobaczyć jej z powrotem, ale to wymaga sporo kreatywnej pracy. „Chciałbym zobaczyć Summer Glau ponownie,” mówi Fedak. „Pobyt jej postaci w serialu zakończył sie w negatywny sposób. Miała nieprzyjemne spięcia z płk Johnem Casey, ale słuchajcie, jeśli będę miał możliwość, to bardzo chętnie sprowadzę Summer Glau z powrotem. Ona jest po prostu wspaniała.”

źródła – insidetv.ew.com, tvline.com

, , , , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *