Spoilery od Ausiello

Oto spoilery od Michaela Ausiello na temat finału naszego ulubionego serialu. Trochę o ślubie, a także o zakończeniu czwartego sezonu w stosunku do niepewnego jeszcze sezonu piątego.

 

Pytanie: Powiedz coś o finale Chucka, proszę! – Megan
Ausiello:
Zdjęcia Yvonne Strahovski w sukni ślubnej wyciekły do sieci. Wyciekły też zdjęcia kościoła znajdującego się w okolicach Los Angeles. Cały sezon przygotowywał nas do ślubu Chucka i Sarah. Pomimo tego wszystkiego, producent serialu Chris Fedak mówi: „To, że kręciliśmy coś w kościele nie znaczy, że ślub odbędzie się. Wiedząc jak tworzymy finały sezonu, powinieneś mieć już pewien stopień niepewności. Jest on skonstruowany w taki sposób, abyśmy do końca nie wiedzieli, czy Sarah i Chuck w końcu przypieczętują związek.”


Pytanie: Najgorszy scenariusz – Chuck nie zostanie przedłużony (chodzi o 5 sezon). Czy producenci wytną  cliffhangery,  które rozwiną fabułę do sezonu piątego?
Ausiello:
Dobre pytanie. Zapytajmy Fedaka. „Z technicznego punktu widzenia nie możemy wiedzieć o tym, czy zostajemy na ekranach zanim nie padnie ostatni klaps na planie. Mimo wszystko, naprawdę lubię to zakończenie które stworzyliśmy i myślę, że zadziała bez znaczenia w jakiej jesteśmy sytuacji. Naprawdę kocham ten odcinek. Wątpię byśmy coś zmienili.”

, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *