Spoilery od Chrisa Fedaka

Chris Fedak, jeden z twórców „Chucka” spoileruje i odpowiada na pytania fanów. Chcecie się czegoś dowiedzieć, przeczytajcie. Uwaga Spoilery!!!

Zanim Mikołaj przyniósł mi parę butów i mnóstwo seriali na DVD, Fedak wskoczył na telefon i odpowiedział na kilka pytań. Fani „Chucka”, przedstawiam owoce waszego głosowania i pytań odnośnie prac.

Janine pyta: Czy zdecydowali się już na imię dziecka Świetnego?

Fedak powiedział mi, że tak, ale nie jest to niestety Świetny Junior, ani Mini-Świetny, przynajmniej oficjalnie. Ale zapowiada się na odcinek gdzie wszystkie postacie będą debatować nad imieniem dziecka. W szczególności jak wyjątkowe powinno być.

Kristin pyta: Czy możemy się spodziewać jakichś misji Świetnego? Uwielbiam oglądać go wariującego.

Jak my wszyscy. Na szczęście dla nas będzie miał największą misję, zbliża się data rodzicielstwa. Po narodzinach dziecka w okolicach odcinka 13,  (ze względu na bezsenność i kał) będzie miał miejsce mały kryzys tożsamości. „Będziemy obserwować Ellie i Świetnego, którzy są idealną parą, mających dziecko,  (i) to będzie test. Czy Świetny nadal jest najświetniejszym facetem na świecie, kiedy masz dziecko, dzięki któremu będziesz na nogach całe 99% nocy?”- powiedział Fedak.

R  pyta: Chuck  FTW! Jak zgaduję jedyne pytanie jakie mam to „Kiedy możemy się spodziewać epickich oświadczyn, które wydają się nadchodzić?” Ale myślę, że moje przypuszczenia na to są dobre.

Twoje przypuszczenia mogą nie być aż tak dobre jak myślisz.

Paul pyta: Czytałem plotkę, że John Larroquette  powraca jako Roan. Prawda czy fałsz?

Biorąc pod uwagę, że odcinek nazywa się „Chuck Versus the Seduction Impossible”, czy naprawdę masz jakiekolwiek wątpliwości? On w istocie powraca. Fedak potwierdził. W tym odcinku Team Bartowski będzie na misji w Maroko, gdzie będą infiltrować fortecę marokańskiego generała, który ma armię najemników złożoną z kobiet. „Oczywiście, kiedy jedziesz na misję przeciwko armii kobiet, będziesz potrzebować Roana Montgomerego ze sobą.”

Anjosie pyta: Kiedy możemy się spodziewać kolejnego epizodu z przeszłością Sarah, możesz dać nam wskazówkę co zostanie ujawnione?

Następny będzie w drugiej części sezonu i pogłębi tajemnicę o Sarah, „jak się stała tym, kim jest.” Hej, to nie jest dużo, ale Fedak to twardy orzech do zgryzienia.

excitedforchuck pyta: Czy mama Sarah, lub Carina wraca w tym sezonie?

Głosi tak plotka wirująca po internecie, ale Fedak oficjalnie potwierdził, że Carina (Mini Anden) wróci w odcinku o drużynie Aniołków Charliego. Ale najlepiej go namoczyć(?) póki jeszcze możesz –  ona nie może powrócić na chwilę. „To jedna z tych rzeczy, gdzie prawie za każdym razem łamiemy/przerywamy epizod, to jest ten punkt w którym mówimy ‚…  a następnie Carina może przyjść.’ Problem z naszym serialem jest taki, że mamy pełno wspaniałych postaci, każdy odcinek jest zapchany” powiedział Fedak. „W tej chwili, jest całkiem kompletny, ale lubimy tą postać. Chcielibyśmy ją sprowadzać do serialu częściej.”

Luke pyta: Minęło trochę czasu od wielkiego momentu Jeffster. Więcej Jeffstera!

Przygotujcie się na Rock. Zbliżają się „najbardziej skandaliczne” dzieła Jeffstera, jakich nigdy nie widziałeś, powiedział Fedak. A wersja piosenki, która pojawi się w odcinku, jest tylko fragmentem całości (i bez wątpienia cudownie śmiesznym) doświadczeniem. Niewiarygodnie długa wersja piosenki, która jest oburzająca i zdumiewająca, będzie prawdopodobnie jako bonus do sezonu 4 na DVD.

TVWatcher pyta: Czy będziemy mieć następny sezon w przyszłym roku?

Gdy NBC zwiększyło liczbę odcinków sezonu o 11 w październiku, (do 24 w sumie w tym sezonie) to był bardzo obiecujący znak. Ale Fedak przyznał, „że nie czuje relaksu. Mam specjalne buty do chodzenia na pęcherzykach.”

Mary pyta: Jestem szczęśliwa, że „Chuck” wygrał! Teraz moje pytanie: Przeczytałam na IMDB, że Matthew Willig powraca jako Yuri z „Chuck vs the Tango”. Czy to oznacza, że zobaczymy także La Ciudad?

Zabawna historia. Matthew Willig wraca do serialu, ale zagra innego Yuriego – najwyraźniej jest to ulubione imię postaci, według zespołu scenarzystów „Chucka”. Będzie grał Yuri the Gobbler w trafnie  zatytułowanym odcinku „Chuck versus the Gobbler”,  „ale Fedak droczył się” … nie wiem dlaczego nazywa się The Gobbler – dlatego, że je ludzi! ” Nie sądzę, że żartuje.

Nicki powiedział: Brawo dla fanów „Chucka” Każda sensacyjna wiadomość jest mile widziana.

Ok,  coś na ten temat: Nadchodzące odcinki pokażą kilka nowych – być może istotnych – informacji o Buy More.

Maggie pyta: YAY! Kocham „Chucka”! On nie ma wystarczająco dużo miłości. Chciałabym wiedzieć co nadchodzi w związku z historią Volkoffa.

Prosto od Fedaka: „Nasz team znalazł się w przerażającej sytuacji, która może być dla Chucka najgorszym lękiem.”

Źródło: insidetv.ew.com

, , , , , , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *