Spoilery od ChuckGasmic, część II

DR z chuckgasmic.blogspot.com odpowiada na ciekawe pytania fanów. Jeśli duże spoilery Wam nie straszne – zapraszam do rozwinięcia.

 

Zastanawiałem się nad komentarzem Chrisa Fedaka dotyczącym Morgana oraz podróży tego bohatera przez cały serial. Czy to, co powiedział oznacza, że Morgan będzie uczył się zawodu szpiega, czy też przyszłość przewidziana dla niego jest bardziej mroczna – np. będzie mógł strzelać z broni. Czy może dalej będzie beztrosko kroczył przez życie?
DR: Morgan z pewnością znajdzie kilka nowych i ekscytujących sposobów na życie w swej głowie. Ale jeśli jego przyszłość ma zmierzać w mroczną stronę, to na pewno nie w tym sezonie.

Czy Jill pojawi się jeszcze w tym sezonie?
DR: Niestety nie.

Czy sprawa z agentem X będzie czymś wielkim i czy zobaczymy Ellie w scenach walki?
DR: Mam nadzieję, że sprawa z agentem X to coś wielkiego. Jeśli chodzi o sceny walki… myślę, że to możliwe, o ile Ellie miałaby Intersekt, jeśli do tego zmierzasz. Więc nie.

W recenzji sezonu czwartego Chucka było zdanie – „W drugim finale, Chuck i Sarah muszą uciekać przed zemstą rodziny Volkoff tak długo, aby odratować własny ślub.” Czy ten facet wie coś, czego my nie wiemy?
DR: Bardzo ogólne przypuszczenia. Więc nie.

Chuck dostawał tą samą ocenę na Live+7 jak Fringe (2.2). Ale teraz, w poniedziałki, dostaje tylko 1.5 z powodu Tańca z gwiazdami. Oczywiście, piątki nie są wolne z powodu wznowienia serialu Fringe. Jakie są szanse, że NBC weźmie przykład z telewizji Fox i zacznie emitować Chucka w piątki? To z pewnością może być dla niego tak samo dobre, jak dla Fringe, prawda?
DR: Przenoszenie emisji było omawiane, ale czy faktycznie go przeniosą – to przerasta wiedzę mojego źródła.

Pytanie związane zarówno z oryginalną trzynastką odcinków jaki i historią agenta X: czy Chuck miał mieć zablokowany Intersekt aż do 13 epizodu i czy cały wątek agenta X miał być wpleciony w oryginalne 13 odcinków?
DR: Zdecydowanie nie.

Czy możesz zdradzić, czy ślub Chucka i Sary będzie opłacony z pieniędzy CIA, czy może Chuck będzie musiał pracować w Buy More już na zawsze?
DR: Ani Chuck, ani Sarah nie będą płacić za ślub. Pod koniec sezonu, Chuck utwierdzi się w pragnieniu bycia pracownikiem Buy More na zawsze.

Kocham twoje spoilery i zastanawiam się, czy kiedykolwiek zobaczymy odcinek bez misji? Na przykład w finale sezonu, ponieważ nie chcę żadnych misji podczas ich ślubu! Czy wieczory – kawalerski i panieński – będą dziką zabawą czy może kolejną misją?
DR: Odcinek 4×21 jest najbliżej twych oczekiwań. Wieczór kawalerski Chucka (4×22) pójdzie nie tak, jak powinien, ale z przezabawnym rezultatem. Sarah będzie miała bardziej tradycyjny wieczór panieński z gorącymi striptizerami.

Chuck wygrał konkursy na Hulu i TVline. Czy będzie to miało jakiś wpływ na wznowienie produkcji serialu?
DR: Nie, to nie ma wpływu. Internetowe sondaże są praktycznie ignorowane. Łatwo ustawić, aby boty automatycznie oddawały głosy. Setka ludzi może głosować dziesiątki tysięcy razy. Nie ma sposobu, aby ocenić ich wiarygodność. Jedyną rzeczą, która może mieć tutaj wpływ są pomiary USA Today TV, a nawet i one są naciągane. Sondaże to tylko sposoby na przykucie fanów do danej strony. Czy chcesz w to wierzyć, czy też nie, sondaże są bez znaczenia. Dodatkowo, wejdź na stronę Hulu. Zobaczysz, że informacji o tym, że Chuck wygrał ankietę nie ma nawet na głównym banerze, ponadto błędnie napisali „Zwycięzca”. A jeśli mi nie wierzysz, przeczytaj, jak skomentował to Zachary Levi.

Jeffster towarzyszył nam już w dwóch finałach, czy pojawi się i trzeci raz?
DR: Nie pamiętam, aby byli obecni w pomieszczeniu z Intersektem w finale sezonu drugiego, ani w bazie Oriona w finale sezonu trzeciego. Jeśli masz na myśli pytanie, czy będą grać w trakcie akcji, to jestem pewny, że nie. Ale do czasu ukończenia odcinka wszystko się może zmienić.

Podobają ci się kolejne wątki (odłóżmy cliffhangera na bok)?
DR: Wszystkie mają potencjał. Odcinek 4×20 ma zadatki na klasyczny odcinek z bandziorami oraz z nutką humoru. 4×21 może być nowym ulubieńcem wielu fanów, zgłębimy troszkę historię Sary. 4×22 wygląda mi na odcinek komediowy. 4×23 jest wielkim przejściem do finału, zawiera zwroty akcji, które z pewnością wnoszą zagrożenie dla naszych ulubionych bohaterów. No i 4×24, ogromny epizod, z fabułą, której nie powstydziłby się pełnometrażowy film, opowiedzianą w 43 minuty. Planuję cieszyć się tymi odcinkami tak bardzo, jak tylko można.

Wszyscy pytają o ślub, ale czy w finale będzie też pogrzeb?
DR: Tak…

Jaka jest największa nierozwiązana sprawa, mogąca prowadzić do następnego sezonu?
DR: W finale pojawi się kilka wątków, ale twórcy mogą zakończyć je w tym samym odcinku, albo zostawić, aby otworzyły furtkę do ciekawych pomysłów w przyszłości. Wszystko zależy od tego, co postanowią i jak bardzo będą chcieli nas zaskoczyć. Sezon zakończy się cliffhangerem, który będzie formą dla przyszłego sezonu. Ponadto, (to możliwe) zostanie przedstawiony nowy element, który stworzy większą opowieść tak, by fani mogli spędzić czas do rozpoczęcia nowego sezonu na dyskusji.

Czy będziemy świadkami ślubu w finale?
DR: Powiedzmy, że finał to nie ślub. To odcinek o bohaterze. Tak czy siak, zobaczycie Chucka i Sarę jako małżeństwo. Chociaż sugeruję, aby każdy głęboko zainteresowany serialem utemperował nieco swój temperament i po prostu cieszył się każdym kolejnym odcinkiem.

 

źródło – chuckgasmic.blogspot.com

, , , ,

Komentarze (7)

 1. Będzie się działo :)

 2. kodzak napisał:

  Mnie najbardziej ciekawi ze wszystkich newsów jakie przeczytałem, kogo będzie pogrzeb. Może znów będzie udawany oraz nie wydaje mi się aby uśmiercili kogoś z Bartowskich. Morgan, Casey raczej też odpadają. Musi to być ktoś ala Emmett Milbarge lub sfingowana śmierć Vivian lub Alexi Volkova.

  No to tyle moich przemyśleń.

 3. Contador napisał:

  Może uśmiercą matkę Chucka, bo jeśli pogrzeb miał by pełnic też ważną role w odcinku to muszą uśmiercić kogoś kogo znały wszystkie lub prawie wszystkie postacie serialu a matka Chucka napewno taka jest

 4. Rangers napisał:

  Ojciec Chucka już zginął… więc wydaje się to prawdopodobne. Myślę jednak, że będzie to ktoś inny.

 5. brawler napisał:

  to może ojciec sary ? 😀

 6. Contador napisał:

  Jeżeli pogrzeb jest w finale a finał to odcinek o bohaterze wiec prawdopodobne jest że to on zginie, ojciec Sary raczej nie jest bohaterem no chyba ze by sie poświecił dla córki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *