Wieści odnośnie odcinka świątecznego i Casey’a

Niedawno w Sieci pojawiło się kilka informacji odnośnie najbardziej (przynajmniej przeze mnie) wyczekiwanego epizodu świątecznego oraz nieco wieści dotyczących Casey’a. Ciekawskich zapraszam do rozwinięcia.

 

 

 

 

Spoiler alert

Więc jakie wieści? Wiemy, że ekipa serialu szuka osoby do wcielenia się w postać niemieckiej kelnerki. Czy możemy z tego wnioskować, że w niedalekiej przyszłości związkowi Sary i Chucka zaszkodzi długa parówka? Czy ta informacja w ogóle była warta „Spoiler alertu”? Może faktycznie nie…

Druga rzecz, odcinek świąteczny. Jak zdradza Chris Fedak, „będzie on działał jako finał pierwszej połowy sezonu. Będzie się sporo działo dla każdej postaci.”

Co ważne, Fedak wspomina też o Casey’u. Obiecuje, że jego wątek (pamiętamy jeszcze końcówkę 5×04, czyż nie?) nie zostanie potraktowany zbyt lekko. „Dostaniecie odcinek więzienny, który tak bardzo chcieliście zobaczyć.” – powiedział, śmiejąc się. „To spora sprawa. Jedną z rzeczy, o których zawsze myśleliśmy jest to, jak nasi bohaterowie zabijają złoczyńców, mordują ludzi. To łamanie prawa. Chcieliśmy więc zobaczyć taką sytuację, pokazać, jak nasi bohaterowie poradzą sobie na własną rękę, bez ochronnego płaszcza CIA i Darmowej Karty Wyjścia z Więzienia. Chcieliśmy się z tym zmierzyć. Zobaczycie, że będą musieli zapłacić za swoje czyny.” 

Co równie ciekawe, w przyszłym odcinku znów zobaczymy Carrie-Anne Moss w roli Verbanski. O ile ich wspólna przeszłość to bardzo ciekawy wątek, o tyle Fedak zdradza, że nie zobaczymy już ujęć z przeszłości. „Gertrude, w odróżnieniu od innych kobiet w życiu Casey’a, jest nastawiona na przyszłość, nie przeszłość.” – powiedział producent. Obiecujące, prawda?

 

źródła – insidetv.ew.com, tvline.com

, , ,

Komentarze (4)

 1. martin1234 napisał:

  „Będzie się sporo działo dla każdej postaci.” Hmm, mam nadzieje, że nie zrobią tego jak to było w pierwszym odcinku serii.

 2. wiesiaczek napisał:

  Jaka parówka co ??? Będzie ciekawie… ale nie wiem o co chodzi z tą parówką :p

 3. fanka chucka napisał:

  Serial Chuck jest najfajniejszym serialem na świecie !! Dlaczego musi być już koniec ?? Chuck i Sarah stwarzają taką cudowną. Szkoda że Zachary Levi i Yvonne Srahovski na prawdziwie nie mogą być razem

 4. Fanaas napisał:

  Parówa czyli określenie niemieckiej kelnerki 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *