Yvonne Strahovski chce happy endu kończącego Chucka

Yvonne Strahovski chce happy endu, kończącego Chucka, ale czy to oznacza również dziecko?
Dynamizm w Chucku na przestrzeni wszystkich sezonów zmieniał się niejednokrotnie- lecz teraz będziemy świadkami dużego skoku dynamizmu, jaki zaserwuje nam ekipa Chucka. Więcej w rozwinięciu.

 

 

A zaczęło się od tajnych misji szpiegowskich nieznajomych ludzi, których przykrywką był udawany związek, który zamienił się w prawdziwe, namiętne uczucie. Dało to taki efekt, że w sezonie czwartym wzięli oni ślub, dając kolejną kartę w tej jednej z najpiękniejszych historii miłosnych jaka istniała w telewizji. Logicznym i typowym następstwem tych wydarzeń jest zajście w ciążę panny młodej i wychowywanie kolejnych potomków. Ale Chuck (Zachary Levi) oraz Sarah ( Yvonne Strahovski) nigdy nie byli zwyczajną parą…

Wiele się zmieniło. Mam na myśli to, że każdy wie co ma robić – zarówno Ellie, Świetny jak i Morgan – teraz z kolei on ma Intersekt. Chuck i Sarah czują się teraz jak opiekunowie dużego dziecka, którym muszą się opiekować. Początkowo musiałam uważać tylko na Chucka, a teraz jest to rodzaj wspólnej opieki nad Morganem. Obecnie Chuck nie ma Intersektu, co jest troszeczkę straszne. – tak komentuje Yvonne zmiany jakie zaszły w ostatnim czasie.

Innymi słowy, opieka nad Morganem jest czymś w rodzaju sprawdzianu lub testu – jeśli sprawią, że będzie on
bezpieczny i nie będą się zbytnio kłócić na jego temat, będzie to oznaczać, że są gotowi do prawdziwego rodzicielstwa. To naprawdę duży krok dla kogoś jak Sarah – kobiety, która z początku była zmuszona całkowicie maskować swoje uczucia, wyszkolona, aby wykonywać tylko swoją pracę. Lecz Yvonne zapewnia, że Sarah sprosta życiu mężatki, nawet jeśli poświęcenie może sprawić, że Chuck nie będzie chciał podejmować takiego dużego ryzyka (albo nie będzie chciał, aby Sarah zbytnio się nie poświęcała) na misjach.

Myślę, że taki element całkiem wchodzi w grę. Nie sygnalizowaliśmy tego, ale teraz, sądzę że jest to jak najbadziej możliwe.- żartuje Strahovski.

Jednakże obecnie, Sarah i Chuck, są zbyt skoncentrowani na ich nowym, wspólnym życiu – prowadzeniu nowej agencji, przypomnę, dzięki pieniądzom z Volkoff Industries, ofiarowanym przez Hartleya Winterbottoma. Jednak przeszkody związane z prowadzeniem takiej formy mogą przyjść szybciej niż mogłoby się spodziewać…

Sarah i Chuck wydali mnóstwo pieniędzy, aby założyć ich nową firmę. Czy wydadzą resztę środków czy nie, to już oddzielny kłopot. – kpi Yvonne.

Nowi wrogowie, zagrażający firmie to nie jedyna przyszłość agencji, ale również sposób w jaki będą prowadzić ten biznes. Strahovski nadal ma również nadzieję, że stawi czoło kolejnym, osobistym demonom Sary. Mimo że już teraz zaszła bardzo daleko w pokonywaniu  jej problemów i trudności, nadal ma jeden nierozwiązany kłopot z jej matką- kim była oraz co mogła pozostawić po sobie dla swojej córki. Yvonne skreśliła wspinaczkę górską z listy „rzeczy do zrobienia przez końcem Chucka”, ponieważ jest nieustępliwa, jeśli chodzi o spotkanie z matką Sary. Myślimy, że sprawiedliwe byłoby sprecyzować luźny koniec Chucka, aby dać tej postaci szczęśliwe zakończenie- tego również pragnie Strahovski.

Jeśli pójdziemy tym tropem i będziemy odkrywać historię matki Sary i jeśli byłabym osobą odpowiedzialną za obsadzenie tej roli odpowiedniej aktorce, to wybrałabym kogoś jak Uma Thurman- wiecie, z powodu całego Kill Billa. – zaproponowała Australijka.

Kiedy dyskutowano o zakończeniach poszczególnych sezonów tuż przed nimi, nie było wiadomo, czy to, co zaraz zobaczymy będzie ostatnim elementem układanki całego serialu Chuck. Teraz sytuacja jest inna, ponieważ wiemy, że to już ostatni, finałowy sezon, a cała ekipa na czele z Chrisem Fedakiem ciężko pracuje, aby zakończenie tej wspaniałej opowieści usatysfakcjonowało każdego fana.

Czuję, że ten moment daje najwięcej radości z pracy razem w grupie. Miło jest stworzyć zakończenie i patrzeć naprzód, kiedy fani będą z niego zachwyceni. To powinno być szczęśliwe zakończenie. Może wszyscy uciekną jako rodzina na tropikalną wyspę, bo stworzą sobie wielu wrogów! – śmieje się Strahovski.

Brzmi dobrze? Nie martw się, jeśli myślisz, że brzmi to za prosto to prawdopodobnie to nie jest trasa jaką obiorą.
Yvonne nie może nawet się zapytać scenarzystów o zakończenie – przynajmniej na razie.

Nie pytałam się o zakończenie i próbowałam się domyśleć dlaczego, ale myślę, że ja po prostu nie chcę
wiedzieć! –
wyjaśniła. Chciałabym trzymać ten sekret jak zazwyczaj robimy, gdzie dają nam kwestie tydzień przed zdjęciami i potem porządnie się do tego przygotowujemy. To sprawia, że jest to pewien element zaskoczenia dla mnie.

Mamy nadzieję, że fani będą odczuwać to tak samo.

Przypominam, że premiera piątego sezonu Chucka w NBC już 21 października.

 

Tłumaczenie: BARTOLOMEO

Źródło: examiner.com

, , , , , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *