Zachary Levi i Yvonne Strahovski o Chuck vs. The Baby

Pod koniec ostatniego odcinka Daniel Shaw (Brandon Routh) wspominał coś o dziecku. Czy jest to rzeczywiste, czy metaforyczne dziecko, czy kiedykolwiek istniało? Na wszystkie pytania najdziemy odpowiedzieć w najnowszym odcinku pt. Chuck vs. The Baby, ale już teraz Zachary i Yvonne ujawnili troszkę z nadchodzącego odcinka. Zapraszam do rozwinięcia.

 

 

 

 Nie sądzę żeby to zepsuło ich relacje w znacznym stopniu, powiedział Zachary po cliffhangerze ostatniego odcinka. Jedną z rzeczy, która w serialu zawsze dobrze wychodziła jest coś w rodzaju tworzenia czegoś, co może być wielkie, ale potem zaczyna się i kończy w jednym odcinku. Nie tak, że nie ma pozostałości, które nie wracają, albo nie prowadzą ich związku w jakiś sposób, ale to coś w rodzaju jednej z tych rzeczy. To jest wielkie i fajne oraz pozwala fanom uzyskać trochę historii, która jest ujawniana w następnym odcinku, ale nie jest to coś zmieniające ich związek.

W zbliżającym się odcinku Sarah będzie zmuszona zmierzyć się z jej przeszłością i uczuciem, że musi zrobić to sama, pomimo nalegań Chucka, że jej pomoże. Kiedy spotyka swojego pierwszego nadzorcę Kierana Rykera (Tim Dekay) obawia się, że spróbuje  on zrobić krzywdę jej najbliższym, włączając jej mamę (Cheryl Ladd).

Gwiazda serialu,  Yvonne Strahovski powiedziała Uwielbiam odcinki z retrospekcjami. Spotkamy moją mamę w serialu, to zawsze był wielki kawałek układanki dla mnie i chciałam go zamknąć przed końcem serii. Wiedzieliśmy o tacie Sary, ale zawsze chciałam wiedzieć, jak zapewne wszyscy, co stało się z jej mamą. To świetna historia. Ogólnie jestem szczęśliwa z drogi jaką przeszła Sarah, z emocjonalnie stłumionego szpiega, który nie umie wyrazić swoich uczuć, przez osobę, która jest bardziej emocjonalna, aż do człowieka w normalnym związku – tak normalnym, jaki może być związek kiedy jesteś szpiegiem. To był naprawdę miły rozwój.

Źródło: www.examiner.com

, ,

Komentarze (19)

 1. wiesiaczek napisał:

  Nie rozumiem pierwszego akapitu xD a on ma chyba najwięcej spoilerów 😀 Wytłumaczy ktoś ?

  • Gorgutzz napisał:

   Chodzi o tworzenie wielkich akcji, które kończą się zazwyczaj w tym samym odcinku, w którym się zaczęły.

   • Chuck napisał:

    super 😀

   • wiesiaczek napisał:

    Ale o co chodzi, żeby to zepsuło ich relację w znacznym stopniu ?

    • Chuck napisał:

     Szczerze to ja nie wiem, nierozumiem trochę tego tekstu.

     • Gorgutzz napisał:

      Chodzi o to, że cała ta sytuacja z dzieckiem raczej nie wpłynie na ich związek

     • Chuck napisał:

      Aa ok ale kiedy to dziecko Shaw zrobił Sarze, bo wkońcu troche nierozumiem przecież długo Chuck i Sarah są razem to jakim spodobem Sarah ma mieć dziecko z Shawem ??

     • grigor51 napisał:

      @Chuck
      Na końcu odcinka 07 Show wspomniał o Węgrach tak, że możesz się trochę domyślić.

     • wiesiaczek napisał:

      Mi się wydaje, że to dziecko nie jest z Shawem no bo niby jak ona je urodziła ? Przecież ona nie była z Shawem w Węgrzech przez 9 miesięcy nie ?

     • grigor51 napisał:

      Z kąd wiesz może zrobili sobie przerwę na „szpiegowanie” przez ten czas ??

     • wiesiaczek napisał:

      No raczej nie. Już się wszystko wyjawiło i się już nie martwię. Podobno ten odcinek jest świetny więc czekam już tylko na napisy polskie 😀

     • Chuck napisał:

      No ale jak Shaw był całe 2 lata w więzieniu i troche dla mnie to niemożliwe że to było jego dziecko ale jak on powiedział czy chuck wie o dziecku to raczej to jest jego ale troche już mi się to plącze ! Jak wy myślicie ??

     • wiesiaczek napisał:

      To znaczy ja wiem, że to jest siostra Sarah a nie córka 😀 Znaczy tak wywnioskowałam z wypowiedzi na forum 😀

     • Chuck napisał:

      Możliwe, kurcze już nie mogę się doczekać tego odcinka :)

 2. Szym napisał:

  Można prosić tłumaczenie z „po polskiemu” na polski?

 3. wiesiaczek napisał:

  Właśnie oglądnęłam Chuck vs The Baby i muszę przyznać, że ten odcinek był naprawdę dobry. Taki słodki i spokojny i rodzinny. Fajny był. Mam nadzieję, że następny będzie jeszcze lepszy :) Bardz mi szkoda, że to już koniec :(

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *