Zachary Levi o trzymaniu sekretów (ponownie)

Ponieważ twórcy serialu „Chuck” dowiedzieli się o tym, że otrzymali pełny sezon gdy tej jesieni produkcja początkowych trzynastu odcinków ruszyła pełną parą, zobaczycie znaczny i szybki rozwój fabuły już niedługo.
Więcej w rozwinięciu.

Zaczynając od poniedziałku, 17-go stycznia, kiedy serial powraca do NBC po siedmiotygodniowej przerwie. „Zobaczycie duża liczbę wątków, które zostaną zrealizowane w następnych trzech odcinkach.” – Zachary Levi powiedział Zap2it. „Te pozostałe 11 otrzymaliśmy zbyt późno, żeby zmienić rozwój wydarzeń we wcześniejszych odcinkach.”

Tak jak w ostatnim sezonie Chucka wszystko będzie kręciło się wokół głównego wątku, w tym przypadku jest to Chuck zmagający się z faktem, że jego matka Mary żyje, ale także działa pod przykrywką albo pracuje dla Volkoffa – do trzynastego odcinka. Hamilton i Dalton jako zakochany w Mary handlarz broni Alexei Volkoff powrócą 24 stycznia w kolejnym odcinku i ich ponowne pojawienie się spowoduje, że sytuacja w rodzinie Bartowskich stanie się trudniejsza do przebrnięcia.

Pod koniec  „Chuck vs The Leftovers” Kapitan Awesome powiedział Chuckowi żeby bez względu na wszystko trzymał swój szpiegowski świat z dala od Ellie. „Co prawda wątpię, że to długo potrwa.”

„Oczywiście Chuck nigdy nie chciał wplątywać nikogo z bliskich (rodziny, przyjaciół) w szpiegowski świat, ale każdy został w to wciągnięty. Potem wyraźnie powiedział Ellie, że kończy z byciem agentem, więc nie chce im nic mówić. Jestem pewien (Zach), że w jakiś sposób zostaną w to wplątani.”

Levi nie jest pewny czy uda się przywrócić Hamilton lub Daltona po trzynastym odcinku, ale ma nadzieję, że tak.

„Wiem, że próbują, że były rozmowy na ten temat. Nie wiem jak to się uda ale naprawdę mam nadzieję. Timothy Dalton jest jednym z najbardziej utalentowanych ludzi z jakimi kiedykolwiek miałem okazję pracować, Linda także jest niesamowita, taka pełna miłości. Naprawdę fajnie spędziłem z nimi czas na planie, więc byłoby super.”

Źródło: blog.zap2it.com
Tłumaczenie: roztrzepana

, , , ,

Komentarze (1)

  1. Szybki rozwój wydarzeń – fajnie! :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *