Zdjęcia promocyjne do 4×22

20 zdjęć promocyjnych do nadchodzącego odcinka 4×22 – Chuck Vs. Agent X. Możemy na nich zobaczyć wieczór kawalerski Chucka oraz panieński Sary.

UPDATE: Dodałem 5 nowych zdjęć.

, , , ,

Komentarze (17)

 1. qrCHUCK napisał:

  Dużo nam to nie pomogło w sprawie Agenta X…

 2. Szym napisał:

  Czyli Oriona teoretycznie też by mogli ukryć?

  • qrCHUCK napisał:

   Pewnie. Już dwa zmartwychwstania mają na koncie.
   Bryce Larkin i Daniel Shaw, więc czemu nie Steve J. Bartowski aka Orion. 😛

 3. kodzak napisał:

  A mnie ciekawi gdzie są Jeff, Lester i Big Mike bo widać że na zdjęciach 5-9 ich nie ma a widać atmosfere akcji (atak adwokata Volkoffa). Wnioskując po połączeniu zapowiedzi odcinka i te zdjęcia.

 4. Buy Morony nie będą brać udziału w akcji szpiegowskiej, to zrozumiałe.

  btw. Jeff ma fajną marynarkę i okulary xD

 5. Yvonnefan and Zacharyfan napisał:

  Kocham Chucka i Sarah :* są dobraną parą i także uważam jako Zachary Levi i Yvonne Strahovski że powinni być razem ^^

  • intrigue napisał:

   Zachary i Yvonne wyglądają pięknie razem na zdjęciach, ale nie wiesz, jaki mają charakter, co lubią i czym się interesują. W serialu pasują do siebie tak idealnie, ale poza planem są całkiem inni. Ich różnice w prawdziwym życiu nie pozwolą im się zejść, choć fani byliby zachwyceni takim obrotem sprawy. Jednak myślę, że specjalnie dla fanów, aby ich zadowolić, Zachary i Yvonne nie byliby w stanie udawać związku. Takie jest moje zdanie, ale się rozpisałam! BTW : Też ich wielbię.

   • Kris napisał:

    Wiesz, według mnie zejście się Zachary’ego i Yvonne w prawdziwym życiu jest możliwe. Wydaje mi się że jeżeli juz od kilku lat przebywa się z kimś prawie na co dzień zaczyna darzyć się go prawdziwym i z dnia na dzień coraz silniejszym uczuciem zważywszy na to że oni się ciągle całują i te erotyczne sceny;) nie wiem jak ktoś musiałby być silny i obojętny na uczucia by nic do 2-osoby nie poczuć, ale to jest tylko moje zdanie:) nie wiem co wy na ten temat sądzicie?

   • Kris napisał:

    Według mnie zejście się Zacharego i Yvonne jest możliwe. Wydaje mi się że jeżeli przebywa się z kimś od kilku już lat prawie na co dzień, nie mówiąc już o tym że ciągle się całują i biorą udział razem w wielu erotycznych scenach, nie wiem jak musieliby być obojętni na to wszystko co ich łączy by nie podjęli jakiś poważniejszych kroków. Ale to jest tylko moje zdanie:) Nie wiem czy ktoś może uważa podobnie?

 6. Bart napisał:

  Ludzie agent x to Volkoff :)

 7. Bart napisał:

  Dobra, myslalem, ze nie wiecie ^^

  • Mario napisał:

   Sorry, ze zapytam, nie ogladalem jeszcze tego odcinka, ale skoro agentem x(tym ktory pierwszy mial wgrany intersekt(?))jest volkoff to dlaczego nie posiada on tych specjalnych zdolnosci?poprzedni intersekt nie byl wyposazony w cos takiego?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *