3 Sneak Peeki do odcinka finałowego

W rozwinięciu 3 krótkie fragmenty odcinka finałowego 4×24 – Chuck Vs. the Cliffhanger. Kto nie chce sobie zepsuć finału, niech tego nie ogląda!

, ,

Komentarze (17)

 1. afgani napisał:

  Bardzo ciekawe…. z tych „sników” wynika, że jeśli Chuck zdobędzie antidotum dla Sarah to będą musieli zniknąć na zawsze… Czyli w 5 sezonie będą zbiegami?
  Mam nadzieję, że to tylko taki maluśki „zwrot” i jednak nie dojdzie do tego, że nasi agenci będą się ukrywać, bo co to wtedy by było…

  EDIT: To tylko moje małe przemyślenia, proszę się nimi nie sugerować 😉

 2. Zraszacz napisał:

  Fajnie że dodaliście,ale radzę wszystkim : NIE OGLĄDAJCIE TEGO

 3. Chris napisał:

  nie oglądam, wytrzymam !:D

 4. intrigue napisał:

  Oczywiście K się nie powstrzymała, żeby nie obejrzeć, potem będzie żałować, ale jej silna wola wcale nie jest silna xD To będzie halucynacja. Przynajmniej to, co było w trailerze. Chodzi mi o ślub. Morgan w tym filmiku ma krawat – na tamtym nie ma go wcale. Biedna Sarah – Chuck i tak ją uratuje. Napewno. A mogą uciekać – i tak skontaktują się z Ell, Awesomem, Frost, Johnem i Morganem. A po kilku odcinkach piątego sezonu wszystko się wyjaśni i spokojnie będą mogli wrócić do domu.
  BTW: Chuck tak słodko wygląda w drugim filmiku..

 5. kodzak napisał:

  Obejrzałem poniższe filmiki i nie uważam że popsują mi finał stało się to co przewidywałem więc tylko podsyciło oczekiwanie. A wiadomość o 5 sezonie dodatkowo mnie zachwyciła.

 6. krycha napisał:

  Moim zdaniem to jakieś sny lub coś takiego.

 7. ŻEBY CHUCK I SARAH WZIĘLI ŚLUB W 4 SEZONIE 24 ODCINKA I ŻYLI DŁUGO I SZCZĘŚLIWIE RAZEM

 8. malygonzo napisał:

  w morde nie mogelm sie powstrzymac i obejzalem . z niecierpliwoscia czekam na ten odcinek jak i na koncowe INFO odnosnie 5 sezonika mr.Chucka xd. !! DIE VIVIAN !!

 9. qrCHUCK napisał:

  Hmmm… po tym co obejrzałem właśnie przychodzi mi na myśl tylko jedno. Twórcy serialu „użyczyli” pomysłu z Prison Break (pol. Skazany na śmierć). Co prawda serial ten cieszył się wysoką popularnością, miał wiele nominacji do nagród a nawet parę wygrał. Ale czy ja wiem czy to się sprawdzi w CHUCKu… Takie trochę odgrzewane kotlety, chociaż nie powiem fanów CHUCKa na pewno zaciekawiło to jak zwykły obywatel nagle musi sobie poradzić z problemem na skale kraju (CHUCK- Intersect | Prison Break- wrobienie brata w zabójstwo polityka), jak ów obywatel walczy z organizacją, w szeregach której są ludzie wojska, agenci federalni i inni wpływowi ludzie (CHUCK- Fulcrum oraz RING/Szajka | Prison Break- Company/firma). Przez co cierpią jego najbliżsi (tutaj mamy za dużo wymieniania ;P) a w ostateczności on sam (nasz bohater) zostaje zmuszony do ucieczki (CHUCK- 5 sezon o ile w finale tego nie zostanie wszystko wyjaśnione | Prison Break- wszystkie sezony) wraz z ukochaną, poznaną w trakcie wydarzeń z serialu (CHUCK- Sarah | Prison Break- Sara), która niejednokrotnie będzie zmuszona złamać wszelkie granice, aby pomóc naszemu bohaterowi.

  Tak ogólnie to dobry pomysł co do tej ucieczki ale nie powinien on zakończyć przyszłego sezonu (o ile jest to pewne) tak jak twórcy Prison Break, czyli śmiercią głównego bohatera.

 10. Chuckme napisał:

  Kurcze, miałam zamiar tego nie oglądać, ale po końcówce Last Details nie mogłam się powstrzymać, i gdybym tego nie obejrzała, chyba nie zasnęłabym dziś w nocy. Mam nadzieję, że Chuck i Sarah nie znikną, nie będą musieli się ukrywać… ale dostaliśmy 5 sezon, i kolejne odcinki, wiec mam nadzieję że wszystko wkrótce się wyjaśni 😉

 11. WlaD napisał:

  Jak rozbili Krąg i Fulcrum to bylo dobrze.Jak zneutralizowali siatke Volkoffa a jego samego złapali to bylo dobrze.Ale jak tzeba pomóc Sarze to źle. Moim zdaniem scenarzyści są poebani.

 12. grabel91 napisał:

  Jeszcze nie obejrzałeś całego odcinka a już sądzisz. A im nie chodzi głównie o to, że źle żeby Sarah została uratowana tylko zapewne o to, że przy pomocy Volkoffa.

 13. qrCHUCK napisał:

  Dowiemy się już za 3 dni, chociaż zanim się w sieci pojawi to mogą minąć 4, więc tak mniej więcej na wtorek rano trza se zaklepać termin dla CHUCKa xD

 14. Yvonnefan and Zacharyfan napisał:

  JA NIE OGLĄDAM BO NIE CHCE SOBIE ZEPSUĆ FINAŁY CHOCIAŻ KUSI MNIE ŻEBYM OBEJRZAŁA ALE I TAK NIE !!! KOCHAM CHICKA I SARAH NIE MOGE SIE DOCZEKAĆ KIEDY BEDZIE 5 SEZON !!!!!!

 15. SARAH ŻEBY PRZEŻYLA W 24 ODCINKU 4 SEZONU . ŻEBY CHUCK I SARAH W PIĄTYM SEZONIE NIE WIEM KTÓREGO ODCINKA WZIĘLI ŚLUB I ŻYLI DLUGO I SZCZĘŚLIWIE. I CZEKAM NA DATĘ EMISJI 5 SEZONU CHUCKA

 16. Asd napisał:

  slub to niech wezma za 4 dni i niech uciekaja 😀
  5 sezon ciagla ucieczka(powolne wyjasnianie) a na koniec wszystko konczy sie dobrze ;d
  ale to raczej nie pasuje bo jak by musieli uciekac to slubu by nie wzieli

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *