Sneak peeki i wywiady z 5×06

Ukazały się 2 fragmenty nadchodzącego odcinka oraz wywiady z Rebeccą Romijn, Zacharym Levi oraz Ryanem McPartlin. W rozwinięciu również materiał zza kulis z kręcenia jednej sceny przygotowań do tortur.

, , , , , ,

Komentarze (7)

 1. wiesiaczek napisał:

  Nie sądzicie, że ten dom na drugim sneak peeku to był doek Oriona ? Ale prawie połowy z niego nie zrozumiałm xD. A w trzecim Chuck będzie torturowany :( nieee.

  • Tak, poszli na kompa Oriona, żeby poszukać w bazie CIA o planie Deckera. Są jakieś akta, ale nie ma nazwisk. Ślepy zaułek. Chuck mówi o klątwie Bartowskich, że każdy z nich musi opuścić rodzinę, że ją chronić. Sara mówi, że tak nie jest, bo są razem.

   • kamilos93 napisał:

    Ale to jest bez sensu z tym domem Oriona jak dla mnie. Przeciez w 4 sezonie zostal rozwalony przez bomby.

    • kamilos93 napisał:

     A nie, chyba pomylka. Bo to ta chata z 3 sezonu, tak?

     • FankaChucka napisał:

      No tak bo ta chata to była kryjówka Oriona a ten dom co został spalony to był dom gdzie mieszkali Bartowscy a w piewnicy miał te dany o wszystkim i wszytskich czaisz :)

   • Funny_Chameleon napisał:

    Mi się wydaje , że dom Oriona nie został zniszczony. W 4 sezonie to wybuchło to miejsce gdzie były te różne sprzęty i akta , które zostawił Chuckowi.

    • Gitarzystka napisał:

     W 4 sezonie wybuchł dom rodzinny Chucka, jeśli się nie mylę, a chatka jego taty została nietknięta, przecież tam złapali Volkoffa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *